Centrino Santa Rosa za dveřmi, Sonoma končí - KDY?

Chcete se vyjádřit k nějakému článku na NOTEBOOK.cz? Zde máte prostor.
Jakub

Centrino Santa Rosa za dveřmi, Sonoma končí - KDY?

Příspěvekod Jakub » 31 říj 2006 10:02

článek: Centrino Santa Rosa za dveřmi, Sonoma končí

Zdravim,

planuju koupit notebook s core 2 duo. Santa Rosa me nuti jednat trochu rozvazneji - az se objevi, tak ceny stavajicich modelu pujdou dolu a ja si budu moct koupit sveho favorita levneji. A nebo jestli bude cena se Santa Rosou rozumna, tak koupim rovnou model s tim. Ale obavam se, abych necekal zbytecne dlouho.

Nevite, prosim, kdy se asi objevi? Vsude se pise zacatek roku 2007, jaro 2007. Nemate nekdo presnejsi info, kdy by se mel dostat na pulty a tim ovlivnit ceny / byt dostupne na nakup? Asi to bude trvat jeste o neco dele, nez bude slavnostni odhaleni ze...

Predem diky

majki

Příspěvekod majki » 31 říj 2006 12:29

Zatim se vsude mluvi o soucasnem prichodu Win Vista a Santa Rosa, takze v zahranici leden 2007, u nas o neco pozdeji

majki

Příspěvekod majki » 21 úno 2007 22:34

Mate nekdo info, kdy se Santa Rosa konecne objevi? :x

Grrty
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 12 kvě 2006 07:47

Příspěvekod Grrty » 22 úno 2007 12:03

Mělo by to snad být v 1Q tohoto roku. Myslim že to bude březen. Podle mě se to ukáže na CeBitu. 8)

majki

Příspěvekod majki » 22 úno 2007 12:34

A realne nasazeni do vyroby? Premyslim, zda pockat s koupi noveho notase do kvetna/cervna...

leon

Příspěvekod leon » 22 úno 2007 14:30

no realne az ten kveten ... aspon co vim ja

Agila77.com
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 23 led 2007 20:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

HI HI

Příspěvekod Agila77.com » 22 úno 2007 22:11

Santa se objeví zaručeně až v prosinci a to každej rok (údajně) a jestli chceš čekat na lepší notebook tak to můžeš čekat taky do důchudu ale pak nevím jestli si ho užiješ a jestli Tě z té rychlosti neklepne pipka nebo jiná část těla.
Já taky jako blbec čekal na Vistu a když jsem zjistil že jsou to další omalovánky mrvosoftu tak jsem definitivně přestal čekat a začal užívat toho co mám. Už jsem si od 286tky zvykl že čekat se vyplácí u počítačů a proto žádný nemám ani internet a tehle příspěvek jsem taky nepsal :wink:
Acer TravelMate 2303LCi + NOVĚ MSI EX600X-233CZ
řešil jsem tu problém s zálohováním a PQSERVICE
http://xchat-plzen.wz.cz/gif/acer-20.jpg popis problému

majki

Příspěvekod majki » 23 dub 2007 09:43

akze oficialne na nasem trhu v polovine kvetna...Japonci uz fici na SR par dnu...objevil uz nekdo nekde na webu nejakeho vyrobce notebooku modely se Santa Rosou? Pac momentalne jsem v takove situaci, kdy uz ty tri tydny ci kolik na ni vydrzim...

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 23 dub 2007 10:00

BIBLO od fujitsu iba som videl ale rozsypanu ryzu citat neviem :)
btw si vazne taky optimista, ze intel pusti na trh novy chipset a na druhy den si budes moct kupit notebook s nim? :lol:

majki

Příspěvekod majki » 23 dub 2007 10:01

Vsade sa pise, ze v polovici maja budu v obchodoch, tak dufam :roll:...ale cas im davam az do zaciatku juna :mrgreen:

CeCo

Příspěvekod CeCo » 23 dub 2007 10:21

Ghost:
Ako poznam ASUS, tak ten s tym urcite pride :mrgeen: On je na predcasne uvadzacky expert (najma s grafikami).

Ale co je horsie, tak moje "oblubene" modely mavaju tendenciu byt ohlasene tak 3-5 mesiacov po uvedeni novinky, takze na ne realne vidim koniec prazdnin... :roll:

C

majki

Příspěvekod majki » 23 dub 2007 10:25

CeCo, presne tak, teho sa najviac obavam :(.
Nicmene, pretoze FSC V3205, ktory som chcel, uz sa dopredava len zo skladov a mnohde nie je k zohnaniu (navyse max. s XP P), to same S1512, tak mozno nebudu tak moc natahovat...kezby...

majki

Příspěvekod majki » 23 dub 2007 10:47

Tak mi tak zacina pripadat, ze Santa Rosa se bude objevovat postupne tak, kde drive vychazi slunce...po Japonsku nasleduje Australie:
PIONEER Computers Australia has released a notebook in its DreamBook slim series that runs on Intel’s Santa Rosa platform.

Santa Rosa refers to the fourth-generation Centrino platform, featuring second generation Intel Core 2 processor (800 MHz) that uses Socket P and 800 MT/s front side bus with dynamic front side bus switching to save power during low utilisation.

It is based on Intel mobile 965 express chipset (code named Crestline) with Intel's GMA X3000 graphics technology, Intel PRO/wireless 4965AGN IEEE 802.11 a/b/g/n mini-PCIe Wi-Fi adapter (code named Kedron), NAND flash-memory caching branded as turbo memory (code-named Robson), EFI - a successor to BIOS and Intel Dynamic Acceleration (IDA) which provides better Windows vista aero support.

The Santa Rosa platform will be branded as Centrino Pro when combined with the enhanced security technologies Intel introduced with vPro and will be called Centrino Duo when they are not used.

Powered by Intel core 2 duo processor 667/800Mhz, Santa Rosa, the DreamBook slim 825 2I/D comes with 15.4 inch wide TFT screen and up to 128M Intel VGA, or Nvidia Geforce Go 7600 256M GDDR2 PCIe.


Cena je 1.399 AUD, coz je neco malo pres 25.000,- CZK. To neni vubec zla cena :o)
http://www.pioneercomputers.com.au/prod ... 13&id=2168

No, i kdyz, po tom, co jsem si to trochu dokonfiguroval podle sve predstavy, tak jsem skoncil na 1921 AUD vcetne DPH...porad dobra cena :)

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 23 dub 2007 12:35

CeCo píše:Ghost:
Ako poznam ASUS, tak ten s tym urcite pride :mrgeen: On je na predcasne uvadzacky expert (najma s grafikami).

ako na webstranke model budu mat urcite najneskor v den oficialneho uvedenia :) ale realne od zverejnenia modelu na webe do obchodov u nas mu to trva minimalne mesiac. tak nejak to bolo u A8Jr s X2300 pripadne predtym uvedenie V1Jp a G1/G2 co som naposledy pozeral. imho so santa clausom to bude podobne :)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 23 dub 2007 12:40

No, ten australsky model silne smrdi ASUSom a VBI...

C


Zpět na „Diskuse k článkům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů