MSI GE 620 DX a hry..

notebooky MSI a vše kolem nich
klR
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 25 led 2015 16:26

MSI GE 620 DX a hry..

Příspěvekod klR » 25 led 2015 17:52

Zdravim lidi,

chtěl jsem se jenom zeptat jestli náhodou někdo nemá tip jak zvýšit výkon u notebooku MSI 620 Dx ( [odkaz] ), je mi totiž divný, že jsem notebook pořizoval zároveň s kamarádem, kterej vždycky rozjel všechny hry bez problému na slušný fps a já měl od začátku s hrama problémy. Včera jsem si koupil hru The crew a podle doporučenejch požadavků hry bych jí měl rozjet na slušný detaily tak aby se dala hrát, jenomže realita je jinde - na nejnižší detaily, jak rozlišení, detaily textur, vyhlazování vyplý, stíny pryč, se to skoro nedá hrát a přitom to má grafiku jako nějaký starý NFS pomalu, při tomhle nastavení. Zkoušel jsem aktualizovat drivery pro gk, používám Nvidia experience, zkoušel jsem projíždět systém antivirem, defragmentoval, smazal z disku snad všechno nepotřebný, použil ccleaner, aktualizoval jsem drivery i pro chipset atd., zkoušel jsem teda dneska poprvý měřit teplotu procesoru a GPU, při spuštěný hře The crew jsou teploty nad 90 stupňů, ale zase mi pár lidí řikalo, že je to u NB normální. Fakt už si nevim rady, je možný, že je ten nb prostě shit a novější hry nezvládá, ale přijde mi divnej ten rozdíl ve fps mezi těma samejma modelama. Navíc to není problém jen u the crew, vlastně žádná hra mi tam snad nejede tak jak by měla :X

xheretic
píše často
Příspěvky: 403
Registrován: 19 zář 2007 17:44

Příspěvekod xheretic » 25 led 2015 20:30

Takhle na dálku se dost težko radí, ale podobné problémy může být podtaktování jádra a pamětí té grafiky.
To je často způsobené různými "vychytávkami" na úsporu energie od výrobců noťasů co to cpou do předinstalovaných systémů.

První možná hloupej dotaz: Nezkoušíš ty hry s odpojenym napájenim ze zásuvky? Kamarád měl podobný problém a když jsem se dozvěděl že hraje v posteli jen na baterce,...bylo to takové úsměvné :)

Za další si nainstaluj GPU-Z a postni sem obrázek co ti to vyhodí:
http://www.techpowerup.com/downloads/24 ... -z-v0-8-1/
Talčítko na screenshot je těsně pod křížkem vpravo nahoře.

MSI DX620 používaly totiž různé verze té Nvidia GT555M, mezi kterýma je ve výkonu dost velkej rozdíl, viz odkaz:
http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeF ... 933.0.html
Acer Predator 17 - i7-6700HQ N970m 6GB VRAM
Asus G73JH - i7-920XM, SSD SX900
MSI GX700-061CZ T9500 2.6Ghz N9600mGT


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů