MS outlook 2010 obnovuje mejly

Obecná diskuse o programech, utlitách, střihové programy, přehrávače video / audio, zpracování fotek atp.
Mejsny
občas něco napíše
Příspěvky: 81
Registrován: 01 črc 2008 22:22

MS outlook 2010 obnovuje mejly

Příspěvekod Mejsny » 14 říj 2013 15:29

Zdravím,

máme v outlooku nastaveno asi 15 mejlů (bohužel jich mám tolik...) Mezi oblíbenými položkami mám nastavené "doručená pošta" od všech těch mejlů.. abcyh nemusel proklikávat, kam mi přišly mejly, ale ztuční se to se a vidím kam kolik přišlo mejlů... (nechci mít pořád rozvinutý všechny mejly, protože se to tam stejně nevejde a nechci zkrolovat). Vznikají však dva problémy u dvou mejlů, který jsou nastaveny jako IMAP mi to ukazuje, že tam není žádný nový mejl, ale rozkliknu tu složku a při tom tam je třeba 5 nových mejlů.... + u těchto dvou mejlů nějaké mejly smažu a pokud hned nevysypu z koše, tak se mi po chvíli obnoví zpět do složky, ze které jsem je smazal + zůstanou v koši... nevíte někdo, co s tím? Možná to může být způsobeno tím, že všechny ty mejly, co mám v telefonu, mám ještě nastavené v telefonu s androidem, že kvůli tomu se to nějak objevuje (webové rozhraní nepoužívám...).... Díky všem za tipy...

Mejsny
Fujitsu Siemens Amilo Pa 2548
AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-64 2,2 GHz. 2GB RAM 320GB HDD, DVD-RW, NVIDIA GeForce 8400M G, Windows Vista Home Edition SP2

Zpět na „Software (nejen) pro notebooky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů