nefunguje dotykový display (panel)

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Dirrk
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 18 dub 2009 18:42

nefunguje dotykový display (panel)

Příspěvekod Dirrk » 18 dub 2009 18:53

Ahoj, mám tekový problém :( Tata mi přivezl svuj notes a chce abych mu ho dal do kupy ale bohuzel mi řekl zhe mu tam nefunguje dotykáč...jako reaguje na pohyb myší i boční rolování stránek funguje ale bohužel na potvrzení (jako otevření sloožky nebo jako klasické potvrzení levého tlačítka na normální myšei nefunguje) řekl zhe před tím cosi zmáčkl na oše zhe se mu u kázalo cosi v pravo dole na ikonech a zhe del zrušit....vůbec mi nedokázal říct co :( zhe se to ukázalo a on dal zrušit. Je to tak zhe tata počítačům vůbec nerozumí a má ho jen na filmy a na GPS na cesty. :) A tak jsem se chtěl zeptat jestli nekdo s tímhle nemá zkušenosti...já si s tímhle nevím vůbec rady :( treba je to jen blbůsta nebo jen někde něco zapnout ale fakt netusím..
:( prosím tedy o radu
děkuji moc za případné odpovědi

P.S. notes to je ACER TravelMate 2302LCi

Thorus

Příspěvekod Thorus » 18 dub 2009 18:58

Zkus kliknout pravym na Synaptics Pointing Device vedle hodin a zaškrtnout "tap to click". Teda jestli jsem to pochopil správně, že ti nejde klikat jen touchpadem. Přes to tvoje "zhe" a ostatní šifry jsem toho moc nepochopil...

Dirrk
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 18 dub 2009 18:42

Příspěvekod Dirrk » 18 dub 2009 19:04

jj je to tak jen ten touchpad nefunguje k potvrzeni...

Dirrk
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 18 dub 2009 18:42

Příspěvekod Dirrk » 18 dub 2009 19:05

perfektní udelal jsem co jsi mi poradil a funguje to ....super díky moc za radu.... :wink:


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů