GPU GTX 260M a 280M o 30% vykonejsi nez ATi HD4850-70?

Chcete se vyjádřit k nějakému článku na NOTEBOOK.cz? Zde máte prostor.

Co bude vykonejsi nVidia nebo ATi?

nVidia
9
45%
ATi
11
55%
 
Celkem hlasů: 20

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 05 bře 2009 10:23

ano bylo to na tebe Bangla protoze zadny regulerni test nevysel a myslim ze si jeste nejakou dobu pockame protoze spatlat update uvladace na zase jen upravenou kartu je neco jineho nez vytvorit novou a optimalizovat ovladace :wink: proste pokud ti to nedochzi porad tady jen vestime z vestecke koule. Az uvidime 30% vykonu ve hrach tak ano uznam ati to posr*lo nvidia gute
Jedinou pravdou je, že všichni lžou
Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220
MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 05 bře 2009 16:53

orgasmic píše:To Bangla:

Je videt, ze jsi pekny omezenec. Reagoval jsem na Tvuj urazlivy prispevek.

Je to tam jasne dane. Prestan si honit brk s nVidia datasheetem v ruce a uz si konecne priznej realitu, ze jsou pryc doby, kdy byla nVidia jasnym kralem.

A jestli dokazes napsat takovou blbost, ze GTX280M je vykonejsi nez mobility HD4870X2, tak jsi megagigapetateraLAMIC :lol:

Jestli se tu chces dal vyjadrovat, tak jedine k tematu. Jinak si zaloz svuj thread a uvidis jak Te lidi ukamenujou :D


Urazet si zacal ty, ja te tady ukamenoval fakty a se vsim sem te setrel.
Postnul sem ti dukaz, ty si bohuzel neprelozil zakladni anglictinu, tak sem ti to vysvetlil a pak si uz neragoval. Ja jen prezentuju to co je napsane na notebookcheck a ty se hadas zplne zbytecne, dokud jim nespadne server a nevymazou se clanky, muzes si tu psat co chces, myslim ze kazdy vidi ze ja hazu linky s faktama, ty jen blbe kecas a nemas zadne dukazy. Nvidia je na trunu v mobilnim segmentu at chces nebo nechces.... Precti si to i v tom clanku. To ze byla obcas vykonejsi nez CF reseni je vcelku logicke, ne vsude to CF funguje vis? to jsou ale zaklady ... takze to vypada ze jsem megagigapetateraLAMIC :lol: jak rikas(nejsi ty nejake decko z WOW?)

TO jsou fakta a ty nemas nic nez jen upadajici ego na foru. Priste hlavne nezapomen napsat jak si honim nad logem nvidia, nebo nejakou dalsi trapnou urazku, jelikoz si zatim nic neukazal, jen ze umis nadavat jak spina co zitra rano vstane a jde do prace ... obrabeci :)

PS: Pokud budes reagovat, ja sazim ze budes, zkus mi vymluvit ze je ta ati lepsi. Hod nejakej zahadnej link, kde rikaj opak nez na notebookcheck a pak bych uznal ze tady neco nehraje. Psat ze te urazim a ze si honim brk nedoporucuju, takto me tady oslovujes odzacatku a pulka tvych komentu je temito vyrazy prospikovana :-) nic noveho..

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 05 bře 2009 17:05

Damianus píše:ano bylo to na tebe Bangla protoze zadny regulerni test nevysel a myslim ze si jeste nejakou dobu pockame protoze spatlat update uvladace na zase jen upravenou kartu je neco jineho nez vytvorit novou a optimalizovat ovladace :wink: proste pokud ti to nedochzi porad tady jen vestime z vestecke koule. Az uvidime 30% vykonu ve hrach tak ano uznam ati to posr*lo nvidia gute


Co tady nevychazi? Ja nejsem fanda zadneho znacky. Sam sem chtel kdysi HD4850, ale dnes uz desktop herni nemam a nikdy mit nebudu. Nad nvidi jsem nepremyslel z mnoha duvodu to zaprve.

K tomu testu: Procti si to, zaver je uplne jasny. GTX 280M je nekdy lepsi dokonce nez CF HD4870. Obe jsou mobilni, a kdyz W90 ma X pocet FPS ktere je nizsi nez FPS v tom Clevu s GTX 280M , co chces zpochybnovat?
Je uplne vsem jasne, tady te opet odkazu na zahranicni fora, ze GTX 280M je nejvykoneji mobilni grafika. Na tom neni co resit.... Pokud ale verit nekdo nechce, nebude verit nicemu.... Pokud si myslis neco jineho, tak mi hod nejaky dukaz nebo link, reci slyset nechci. Pokud je ati silnejsi, rad se priucim a uznam, nerad bych nekomu pletl hlavu a kricel ze nvidia je vykonejsi nez ati kdyz tomu tak neni. CHci byt objektivni. Proste jen ctu co je na notebookcheck.

PS: Pokud to svadis na ovladace ze ati nebo kdokoli nemelo cas optimalizovat, tj irelevantni. Ver ze to nevyvijeli mesic a ten W90 je jiz v prodeji. Myslis ze by ati , ktere melo tolikrat problemy s drivery, a s povesti nedodelanych ovladacu, kterou jiz dle meho nazoru nema, vydalo neco nedodelaneho? No way :-)

Damianus
_-=*Open Source*=-_
Příspěvky: 2351
Registrován: 14 pro 2007 02:54
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Damianus » 05 bře 2009 17:29

porad neni odestatek testu a verim ze se karta vydala s generic ovladaci jen aby to fungovalo je hodne veci co se musi dotahnout neni tak lehkce tam hopnout uplne novou kartu az bude HD4870 rozsirena tak uvidime co z toho bude prozatim jeden test je uplne irelevantni navic malo ktere hry a uvadim ze nemam o tom prehled vyuzije potencial X2 karet takze bych vysledky spise hodnotil jako jedne 4870 :wink:
Jedinou pravdou je, že všichni lžou

Můj weboblogo něco about IT and something viz. tlačítko WWW Miláček Lenovo X220

MSI GX600 -> Lenovo T500 -> Lenovo X220 -> Asus Zenbook prime -> Lenovo X220

Wawer Rewold
občas něco napíše
Příspěvky: 87
Registrován: 28 srp 2008 18:30
Bydliště: Omicron Persei 8

Příspěvekod Wawer Rewold » 05 bře 2009 23:55

Kdo souhlasí že bangla je obyčejný blbý hovado? :lol:

bangla píše:Vidim ze si nejaky nastrojar co vi kulove a jen si zvysuje ego na webu


Prej si zvyšuje ego na webu :lol: A co děláš ty ty cejne? :lol:

bangla píše:Urazet si zacal ty, ja te tady ukamenoval fakty a se vsim sem te setrel.


Bangla ty si z nás jen děláš srandu že jo? :lol: takovýho fórkaře jsem dlouho nezažil :lol:

Můj názor na váš spor: Ať jsou fakta jakýkoliv jsem pro Atinu už jen proto že tady máme takovýho sci-fi-hi-fi-supr-dupr profesionála :lol:
Nezapomeňte si roztrhat občanky :lol:

btw: Ty tvý testy nemůžeš absolutně považovat jako důkaz nebo fakt jsi asi upadl nebo co :roll:

Rada ostatním: Jestli se chcete pobavit ty příspěvky si přečtěte :lol:

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 06 bře 2009 00:06

Wawer Rewold píše:Kdo souhlasí že bangla je obyčejný blbý hovado? :lol:

bangla píše:Vidim ze si nejaky nastrojar co vi kulove a jen si zvysuje ego na webu


Prej si zvyšuje ego na webu :lol: A co děláš ty ty cejne? :lol:

bangla píše:Urazet si zacal ty, ja te tady ukamenoval fakty a se vsim sem te setrel.


Bangla ty si z nás jen děláš srandu že jo? :lol: takovýho fórkaře jsem dlouho nezažil :lol:

Můj názor na váš spor: Ať jsou fakta jakýkoliv jsem pro Atinu už jen proto že tady máme takovýho sci-fi-hi-fi-supr-dupr profesionála :lol:
Nezapomeňte si roztrhat občanky :lol:

btw: Ty tvý testy nemůžeš absolutně považovat jako důkaz nebo fakt jsi asi upadl nebo co :roll:

Rada ostatním: Jestli se chcete pobavit ty příspěvky si přečtěte :lol:


On me zacal jako prvni urazet, nikdy jsem na podobnem foru nezazil nadavky typu:honis si brko a podobnou snuzku vyrazu, ktery od prvniho postu na toto tema psal.

K te grafice. Budte si pro co chcete, ja si ji nekupuji a ani nikomu nedoporucuji zadnou grafiku. Thread je o tom zda je vykonejsi ati nebo nvidia. Tety ukazuji ze nvidia. Tady ale proste nekomu nestaci co pise nezaujata redakce, a musi se hadat na foru ze ne, a ze ati a bla bla...

Ja jen opisuju informace a tady "znalci" neumi ani zakladni anglictinu, odkud pak beres info? V CR jsme pozadu, koncim tady. Az bude nejake nove info pochlubte se :-)

Wawer Rewold
občas něco napíše
Příspěvky: 87
Registrován: 28 srp 2008 18:30
Bydliště: Omicron Persei 8

Příspěvekod Wawer Rewold » 06 bře 2009 00:14

Ale to nejde že začal on mě prostě dostalo jak jsi to podal já nevím prostě vtipně :lol:

A když mi někdo začne nadávat, tak se nenaštvu ještě víc ;)

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 06 bře 2009 06:23

To Bangla:

Urazet jsi zacal Ty, ale nebudeme se tu hasterit. Jestli umis lepe anglicky nez ja, tak Ti to jen preji. Anglicky se ucim porad, ale nejake lehke texty zvladnu prelozit sam ;)

Jen jsem nemusel na "Tvuj " dukaz reagovat, protoze ten clanek z notebookcheck neni regulerni.

Az vyjde poradny test, tak pak se muzeme dohadovat. Jestli jsi to nepochopil, tak tento thread je postaven pouze na spekulaci a odhadu nas vsech.

Prestan si to brat osobne, jsou dulezitejsi veci k nasrani :wink:
Asus ROG Strix G18

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 06 bře 2009 14:01

Myslim, že už je to jen flame a nemá to cenu ani probírat, takže LOCK.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)


Zpět na „Diskuse k článkům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů