Asus M6VA

notebooky Asus a vše kolem nich
Návštěvník

Asus M6VA

Příspěvekod Návštěvník » 16 kvě 2006 09:17

Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli je možné, když přidám do nb 2. paměti (nyní tu mám 2x512MB na 533MHz) tak že to větrák nestačí uchladit ani při práci ve wordu apod... resp. uchladí, ale běží pořád na plno a děsně řve resp.řvou..

leon

Příspěvekod leon » 16 kvě 2006 09:57

se mi nezdá, že by to bylo kvůli pamětem ... jaké paměti tam byly předtím jak běžel větrák?

Hrasek
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 16 kvě 2006 09:20

M6VA

Příspěvekod Hrasek » 16 kvě 2006 17:48

No předtím tam byli jen 1x512MB, ale jak to běželo moc nevím, protože jsem hned po vyskoušení tam narval ty druhé... :roll:

leon

Příspěvekod leon » 16 kvě 2006 17:55

a je mozno zkusit zase ten jeden modul ... jak se to bude chovat? ... me se opravdu nezdam, ze by to byl problem pameti

jurajda
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 12 kvě 2006 19:44

M6VA

Příspěvekod jurajda » 16 kvě 2006 21:19

1. je veľmi nepravdepodobné, že pridanie RAM výrazne ovplyvní hukot (leda, že by sa príliš prehrievali a púšťali vetrák)

2. Čo Vám tam skôr reve, je grafika ati x700 v plnom nasadení...

3. Zaspamujem a odkážem vás ešte na jedno fórum určené práve Asusu M6VA: http://www.techsupport.sk/

Del
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 31 kvě 2006 08:45

ad vetraky

Příspěvekod Del » 31 kvě 2006 08:51

mam nejvyssi prodavanou konfiguraci tohoto booku a zezacatku byl taky podstatne tissi, samozrejme kdyz se rozjede grafika naplno, tak se zapnou i vetraky, to je normalni, to ze se zvysila hlucost vetraku bych pripsal spis zaneseni prachem, vem nejaky vykonny vysavac, ten nejuzsi nastavec a projed s tim vsechny otvory (tak aby mohl volne nasavat, tzn. ne polozeny na posteli) a ono se to trochu zlepsi, dyz to takhle budes delat rekneme jednou za dva mesice, tak nebudes muset po roce kvuli nesnesitelnemu drnceni davat book do servisu na vycisteni (nebo si to udelas sam, jde jen o vysavac, stetecek a injekcni strikacku s nejakou ridkou vazelinou)....taky bych mel dotaz, je mozne ze mi Speed fan ukazuje na cisle External 2 pri zatezi pres 100°C??jedna se patrne o grafickou kartu, ale teplota je to nehorazna (je fakt ze kdyz pak notebook nekam prenesu, tak na stole neudrzim ruku)...Del

Pavo.B.
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 31 kvě 2006 09:02

mam taky

Příspěvekod Pavo.B. » 31 kvě 2006 09:08

Mam taky pridane 1x512, ale teplota se mi od koupeni zvysila jen nepatrne, ale pri plnem vytizeni topi strasne, pouzivam Noteboook Hardware Control a teplota leze pres 90 C, nevim na kolik je to pravdivy ale vzadu se neda udrzet ruka. A navic se mi uz vubec nevypina vetracek, driv kdyz sem nic nedelal a mel vsechno na nejmensi vykon tak se vypnul, nyni uz ne. Mam ho 3/č roku a obcas ho cistim.
ASUS IS THE BEST
N53JL i3-380 / GF425

hvarcz
občas něco napíše
Příspěvky: 65
Registrován: 02 čer 2006 07:33

vetracek

Příspěvekod hvarcz » 02 čer 2006 07:35

pokud se vetracek nevypina, zkuste se na asus.com podivat na novy bios, treba to opravili, kupoval jsem zakaznikovi m6v s x600 a je velice spokojen


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů