AVer TV Hybrid+FM ExpressCard Slim HC18 vs. 5220

Diskuse o veškerém příslušenství. Brašny, externí disky, přídanvé karty, WiFi atp.
Shotgunman
píše často
Příspěvky: 171
Registrován: 26 led 2008 00:24
Kontaktovat uživatele:

AVer TV Hybrid+FM ExpressCard Slim HC18 vs. 5220

Příspěvekod Shotgunman » 19 úno 2008 23:31

Co říkate na AVer TV Hybrid+FM ExpressCard Slim HC18 ? Mam Acer Extensa 5220 tam by mněla šlapat ne ? Máte někdo zkušenosti ?

Maxim
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 11 pro 2007 08:38

Příspěvekod Maxim » 23 úno 2008 17:34

Mel jsem asi 6 dni verzi 81 coz je temer totez a mam acer 5220.
Ja si to vlastne porizoval na grabovani videa ze settopboxu pres compositni vstup.
Zkusenosti :
Docela se hral, ale notes se mi kvuli tomu nikdy nezasekl, tak to neni tak hrozne.Horsi je, ze v slotu nedrzi budvi jak pevne a ja ho asi trikrat omylem vytahnul kdyz jsem pripojoval antenu nebo compositni kabel.

Pri grabovani pres AV/in mi neustele neco praskalo v reprakach a bylo to i v nahravce.Zkousel jsem jine ovladace, software a Win XP i Visty.nepomohlo nic.
Navic karta po zahrati v notesu tek tence piska a bruci.

Kartu jsem vratil a jsem rad, ze me ta zkusenost nic nestala.UZ bych do ni nesel.Rikal jsem si jak je super , ze se cela vejde do notesu a nic necumi s tim padem ji ani nemusim vyndavat.Omyl, hreje se, piska a stejne asi 5 mm couha.Kdyz od ni odpojuju redukce na kabely tak ji nechtene vytahnu.

Radsi se ji vyhni a porid USB

Shotgunman
píše často
Příspěvky: 171
Registrován: 26 led 2008 00:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Shotgunman » 23 úno 2008 18:44

Mno tak už jí mam ale i tak dík.
S pár věcma s tebou souhlasím.

a, Karta dost hřeje, ale pokud vyndam plastovou záslepku nad EC tak to je o dost lepší. Mam jí od pátku, běžela celou noc a ani jednou se book nezaseknul. Soft je super. Taky jsem ji zezačatku vyndal když jsem zapojoval antenu ale staci trosku citu a je to v poho. Sice precuhuje ale si 3mm proti nejakým PMCIAM je to POZIE. :D

b, Já jsem zkoušel jenom klasicky nahrávat, jelikož kameru atd. nemam tak my to az tak nevadi. Třeba byla chyba jen u tebe. Jo a k bruceni, kdyz na NTB priplasku ucha tak opravdu torsku huci, ale kdyz nespis na klavesnici tak te trapak nemusi. Ani to slyset ani pri vyplem vetracku natoz pri zaplem.



Vadi my to prehrivani ale na kamosovo USB to nema. Kazdou hodinu to musí vypojit aby se mu neodpojil :D.
Nyní žádný NB nevlastním.
Zkratka mého nicku není Shotgun, ale Shot. Thx.

nnevimm
píše často
Příspěvky: 245
Registrován: 24 čer 2007 23:22

Příspěvekod nnevimm » 24 úno 2008 22:17

No tak já jí mám měsíc a zkušenosti vcelku dobré. Karta nepřečuhuje ani o mm naopak o 0,5mm je v notebooku utopená.
Hřeje se dost ,ale notebook s tím nemá problém - nevypíná se a ani se kvůli ní nezahřívá grafika nad kterou je.
Můžu ale potvrdit vysouvání nap.ř když vytahuju anténu tak se karta vysune.
Jediný co mi zatím vadí je ,že mi tu kartu nechce vzít Windows Media Center. Ne ,že by hlásil ,že v pc karta není ,ale nenajde žádné stanice.Přitom by ji měl WMC podporovat. Ten AVER soft nestojí za nic. Máte taky takovej problém nebo vám to jede v poho (na Vistách)?

edit: Tak problém sem vyřešil stáhnutím ovladačů z netu a opětovným nainstalováním a šlape to v poho i na Vistách media center 8)
MacBook Pro 13" (MID 2010) | Intel C2D 2,4GHz | Nvidia GeForce 320M 256MB | 2 x 2GB DDR3 1067MHz | 250GB 5400ot. | OS X Lion


Zpět na „Příslušenství“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů