MSI GX700PX a náročnější aplikace

Notebooky jsou stále výkonnější a tak na nich lze hrát i náročné hry. O své zkušenosti se můžete podělit zde.
Skvara
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 10 říj 2007 11:06

MSI GX700PX a náročnější aplikace

Příspěvekod Skvara » 10 říj 2007 13:10

ve správci souborů jsem našel dvě zařízení bez ovladačů, obě jsou zakázána... jedno je Neznámé zařízení, takže vlastně ani nevím co by to mělo být, každopádně na přiloženém CD si to ovladače nenašlo... druhé je Řadič paměti na sběrnici PCI... k tomu prostě ne a ne sehnat ovladače...

mno a teď k tomu nejzásadnějšímu problémů... hry nejedou... když byl komp nový, tak jsem si tam hodil PES 6 a všechno docela v pohodě jelo... stáhnul jsem si demo Medal of honor Airborne a na plné detaily jelo všechno krásně... jenomže potom jsem si půjčil od kámoše MotoGP 07 a celý počítač mi v půlce prvního kola zamrzl... respektivě se seknul obraz a zvuk jel dále... potom se začal zvuk chvilkama sekat, ale pokračoval... v současné době to je tak, že už si nezahraju nic co by mohlo být trochu náročnější... (PES, NHL, MotoGP 07, MOHA) hra se prostě chvilku po začátku sekne a udělá to to samé co MotoGP 07... tak jsem si říkal, že to budou dělat ovladače grafiky... stáhnul jsem si nejnovější, ale nepomohlo to, navíc to začalo celé házet někdy tuhle chybu prostě se sesypala grafika a hodilo to chybu...
http://imageh.hostuju.cz/obrazky/c6b284 ... 61f148.jpg
už se mi počítač seknul i při sledování filmu nebo dokonce serfování internetem... z ventilátoru z ničeho nic jde teplý vzduch (teplejší než normálně) a nepomáhá nic kromě toho jej natvrdo vypnout...

PORADÍ MI NĚKDO?! nechce se mi být týden na výšce bez kompu než s ním něco udělají... a jinak mám zabrané už 112 GB z disku, tak jestli ten to nějak nezvládá?!
.: MSI GX700PX / 17" WSXGA+ / Core 2 Duo 7300 - 2GHz / NVIDIA Ge-Force 8600M GT / HDD 250 GB :.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

problém

Příspěvekod orgasmic » 11 říj 2007 12:36

Ahoj, evidentně to bude nějaký komponent, co se moc zahřeje. Asi ti nezbude nic jiného, než ho reklamovat. Lepší než aby ti potom kvůli němu vyhořel celý pokoj.

PS: Zkus vyndat baterku a jet bez ní.

Skvara
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 10 říj 2007 11:06

Příspěvekod Skvara » 11 říj 2007 16:03

bez baterky to dělá to samé...

jinak teda už podruhé mi naskočila modrá obrazovka s chybou 0x000000EA, že se driver nv4_disp.dll nebo jak se přesně jmenuje dostal do nekonečně smyčky...

su z teho jelen... tož mám tam nejnovější ovladače, měl jsem i starší a dělalo to taky... tak je problém v grafické kartě jako takové nebo co?!
.: MSI GX700PX / 17" WSXGA+ / Core 2 Duo 7300 - 2GHz / NVIDIA Ge-Force 8600M GT / HDD 250 GB :.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

grafika

Příspěvekod orgasmic » 12 říj 2007 06:54

Ano, vypadá to s největší pravděpodobností na grafickou kartu.
Ještě bych naposledy zkusil přeinstalovat Win, tj vše zformátovat.

Skvara
občas něco napíše
Příspěvky: 44
Registrován: 10 říj 2007 11:06

Příspěvekod Skvara » 12 říj 2007 11:04

mno tož to asi předhodím temu borcovi od kerého to mám... nechce se mi s tím srát :)

viděl bych to taky na formát, ale nemám tady na privátě ani instalačku XP, takže to přenechám na těch co jsou vybavenější :( a jinak už mi vyhodil chybu aji nv4_minisys.dll, což mě jenom utvrzuje v tom, že prostě ty ovladače tam nejedou správně... :?
.: MSI GX700PX / 17" WSXGA+ / Core 2 Duo 7300 - 2GHz / NVIDIA Ge-Force 8600M GT / HDD 250 GB :.


Zpět na „Notebooky a hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů