,,Herní´´ notebook do max 25K

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
drbalji
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 14 zář 2011 00:19

Re: ,,Herní´´ notebook do max 25K

Příspěvekod drbalji » 16 úno 2020 21:07

Menší oprava, ntb byl kupovat u czc, ne u alzy. Omlouvám se za špatné info. Btw má někdo stejnou zkušenost jako já? Do teď si říkám co se sakra stalo a jestli mě v budoucnu nečekají nějaké komplikace :D

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Re: ,,Herní´´ notebook do max 25K

Příspěvekod orgasmic » 16 úno 2020 21:24

Tak je možné, že šlo o nějaký vráceny notebook a někdo tam už OS instaloval :D
Asus ROG Strix G18

drbalji
občas něco napíše
Příspěvky: 80
Registrován: 14 zář 2011 00:19

Re: ,,Herní´´ notebook do max 25K

Příspěvekod drbalji » 16 úno 2020 23:35

Tak dík no, hned budu líp spát xD :D . Jinak to snad nejde prodat zboží které je uvedené jako nové, s tím že ho někdo vrátil :D pokud vím tak na czc mají vždy napsáno rozbaleno atd. a nějaká malá slevička na to. To co teď píšu, tak píšu spíš tak sám pro sebe abych se uklidnil, než že bych se ptal, ale když mi to potvrdíš tak budu jenom rád :D :D

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Re: ,,Herní´´ notebook do max 25K

Příspěvekod roman2277 » 17 úno 2020 07:29

Nebo to byl model s OS omylem prodaný jako bez OS.Tak jako tak je to OK.
EDIT:jinak prodejci běžně prodávají použité zboží jako nové.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

Joemilionare
občas něco napíše
Příspěvky: 58
Registrován: 20 led 2008 22:29
Bydliště: CB

Re: ,,Herní´´ notebook do max 25K

Příspěvekod Joemilionare » 23 zář 2020 02:45

drbalji píše:Tak než napíšu nějaké zkušenosti z používání což plánuji až alespoň po dvou týdnech tak mám jednu zajimavost :D. Ntb jsem objednal na alze s tím že je bez OS. Říkám si ok a podle Vašich rád jsem si koupil licenci na aukru. Ntb přišel, připojil jsem nabíječku a připojil bootovaci Flash. A ejhle místo klasické možnosti nainstalovat win se mi objevilo buďto opravit a nebo reinstalovat (nebo něco v tom smyslu). Dal jsem tedy reinstalovat, vše proběhlo v pohodě, spustila se klasická instalace ale říkám si saaakra... Nechtelo to po mě key :D tak si říkám že to aktivuju až se win úplně pustí... No když se pustil tak jsem šel tam kde by se měl aktivovat a ejhle, napsáno že systém Windows je aktivován digitální licenci :D. Takže to vypadá že win už na ntb byl akorát byl bůhví proč odebrán. Ntb normálně funguje a chová se tak že je win plně funkční a ani mi to nezobrazuje nějakou možnost ho aktivovat, nebo že by to bylo vůbec třeba. Takže pro Vas kdo si bude kupovat ntb bez OS tak to napřed odzkousejte, jestli bude vůbec třeba si licenci pořizovat.


Aby to nebyl pouzity respektive vraceny notebook pokud ho zabali tak nic nepoznas.
Protoze kdyz psali bez OS tak ti mohli dat nejaky ktery byl vracen
Prece nebudou objednavat novy kdyz maji na sklade vratku
Toto se tyka Alzy Datardu a CZC a Mall pokud si notebook kupoval u maleho prodejce tam to nehrozi ten nema eshop tudiz 14dni na vraceni odpada
Diky zdejsi za Vase nazory

Ale to je jen ma domnenka
Napis jake sou zkusenosti take o tom Legionu uvazujij

Jeste mam v oku tohle

https://www.alza.cz/acer-nitro-5?dq=5784116
Ale rikam si zda clovek vyuzije 120Hz kdyz to ma jen GTX1650
A druha otazka si rikam ze preci jen Legion mi ( to e muj nazor) prijde lepsi chlazeni
Na kazde strane samostany vetrak kdezto Nitro ma na jedne strane 2spolecne vetraky
Toshiba Qosmio F50-125 P8600 2,4Ghz
4GB DDR II 800Mhz
NVIDIA: 9700GTs


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů