notebook cca za 15K CZK, programování virtualizace, asi ryzen ProBook

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
phre0
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 24 črc 2019 22:01

notebook cca za 15K CZK, programování virtualizace, asi ryzen ProBook

Příspěvekod phre0 » 24 črc 2019 22:15

Zdravím,

vybírám notebook ideálně za 15 000, na programování a současný provoz druhého systému ve Oracle VM virtualboxu.

Tak nějak jsem se dopracoval k HP ProBook 445/455 G6 s ryzen pro 7 2700u, s tou integrovanou vegou bych si aspoň mohl semtam zahrát Dotu/StarCraftII etc..

Nemáte někdo zkušenosti s těmahle konkrétníma probookama? Zatím jsem narazil na stižnosti na pískající větrák u 14" verze a nízký jas u 15" verze.

Taktéž by mě zajímalo jestli někdo provozujete nějaký virtuál na těch mobilních ryzenech a jak to běhá.

Děkuji.

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Re: notebook cca za 15K CZK, programování virtualizace, asi ryzen ProBook

Příspěvekod admin » 25 črc 2019 11:05

jen konstatuji, že Ryzeny jsou povedené a že už je i novější generace

phre0
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 24 črc 2019 22:01

Re: notebook cca za 15K CZK, programování virtualizace, asi ryzen ProBook

Příspěvekod phre0 » 07 srp 2019 08:30

Jenom krátce: už jej pár dní mám (455), jen překopíruji co jsem dával do jiného vlákna.
"
Já si právě koupil Probook 455 G6 před pár dny a zatím jsem nenarazil na nic co by mi vadilo, což je úspěch. Primárně na práci - programování, virtualizace ale chci si i semtam zahrát takže ta integrovaná Vega je pro mě akorát, Dotu to zvládá :D
Mám tu slabší konfiguraci protože to bylo na rychlo a nebyly finance, takže Ramky potom dodatečně dokoupím na 2 x 8 GB.
Nijak zvlášť nehřeje, větrák to taky nepřehání a hlavně nepíská.
"
Ještě teda přidám, že jsem před koupí narazil na zmínky o slabém jasu displeje.. Je pravda že ho mám naplno, a to mívám většinu zobrazovadel zeslabených takže určitě by to někomu mohlo vadit, nicméně pro mé indoor použití je to ok.


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů