dell e6430u nenabíhá

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
kratas
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 16 úno 2017 20:36

dell e6430u nenabíhá

Příspěvekod kratas » 16 úno 2017 20:42

Dobrý den,

řeším problém se svým dellem, jelikož se mi stalo, že se vybil, dá se říct úplně na doraz, kde ani pak nenaběhnul, hláška low battery, teď si přesně nepamatuji, ale myslím, přes F1 pokračovat, zde se ale zdálo, že se to nějak kouslo, jelikož nesvítila ani klávesnice. Klasické řešení tedy, vytáhnout nabíječku a baterii, ale od té doby notebook ne a ne zapnout. Když ho zapnu, normálně svítí power tlačítko, krátce problikne ledka na caps lock, ale černá obrazovka, ani náznak podsvitu a po chvíli, něky po kratší, někdy po delší se rozjede větrák na plno a po chvíli se to vypne.

Zkoušel jsem už různé psí kusy, vyndat a zandat periferie, wifinu, disk, ramky, vyndat nabíječku a baterii, podržet 20s power tlačítko a zapnout, nic. Zkoušel jsem i rozdělat, vyčistit, vyfoukat a odpojit baterii z desky na půl hodiny abych máznul bios, stejný výsledek.

Prosím, někdo nějaký nápad ?

Předem mockrát děkuji.

kratas
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 16 úno 2017 20:36

Příspěvekod kratas » 16 úno 2017 21:06

Nechápu to, potom co jsem sem napsal, se mi podařilo nějakým způsobem dostat do epsa od dellu, udělal jsem kompletní test, vše v pořádku, resnul a jede to.. :-)

kratas
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 16 úno 2017 20:36

Příspěvekod kratas » 17 úno 2017 00:29

Tak je to tu znova :(
Šel jsem uspat dcerku, tak jsem ho jen zavřel víko a nechal ho nabíjet. Teď jsem přišel, otevřu ho a jen se rozsvítila klávesnice a spustil větrák a po chvíli vypnul. Poté stejný problém jako předtím. Černá obrazovka, po chvíli větrák na plno a vypne se, žádný text, nepodsvítí se ani lcd, nic. Můžu takhle pořád dokola.
Ten noťas se prakticky nezapne, krom toho, že hučí větrák a svítí power led, nemám co přeinstalovávat. Bios jsem resnout zkoušel, po resetu nic. Potom náhodně se zapl a pak zase nic. Před chvíli se zase povedlo, nějak záhadně. Zkoušel jsem jinou ram z jinýho della, taky nic. Když vyndám disk nebo wifinu, prakticky žádná změna.

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10670
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 17 úno 2017 08:58

Servis a diagnostika.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů