Obsah fóra notebooky-forum.notebook.cz notebooky-forum.notebook.cz
Notebooky a vše kolem

Přihlášení Přihlášení     NOVÝ UŽIVATEL NOVÝ UŽIVATEL     Hledat Hledat     Seznam uživatelů Seznam uživatelů     Uživatelské skupiny Uživatelské skupiny     FAQ FAQ  
Přihlášení
Uživatel:    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Logitech Anywhere 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra notebooky-forum.notebook.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kultus
chodí často

PříspěvekZaslal: ne 29.01.2017 20:09    Předmět: Logitech Anywhere 2 Citovat

Odesla mi Anywhere 1 a zustal mi po ni jeden prijimac. Zvazuji koupi M705 kvuli vetsim rozmerum, normalnimu stredovemu tlacitku a cene. Zaujala mne ale i Anywhere 2 protoze je skoro stejna jako jednicka a navic ma vestavenou baterii a funguje i na USB. Ma ale vyssi cenu a tu by mohl vyvazit fakt, ze by se mela dat pripojit az ke trem zarizenim. Ma s tim nekdo realni zkusenosti? Predstavuji si to tak, ze ji budu pouzivat primarne se svym notebookem v pracovni a kdyz bude treba prepnu ji na jiny kanal a budu pouzivat s druhym notebookem v obyvaku. Je to tak?
kultus
chodí často

PříspěvekZaslal: st 08.02.2017 19:43    Předmět: Citovat

Tak nakonec jsem to vyresil, ehm...trochu jinak. Podarilo se mi opravit tu starou Anywhere MX Very Happy Totizto ve snaze vymenit levy mikrospinac jsem utrhl vodive plosky, na kterych byl napajenej (drzel jak svina a ja nepouzil hlavu). Uz jsem myslel ze je krysa v haji, ale podival jsem se na to jeste jednou. Nasel " zilu" ktera vedla k jedne sloupnute plosce, prasacky ji odhalil, napajel na ni natvrdo cin a posleze napojil novy mikrospinac v cene 14,-! Oprava vzala nejakou tu hodku navic a nebyla nikterak profesionalni. Mys klika jako nova a kdyz si vemu ze jsem uz byl rozhodnuty pro Anywhere MX 2 tak jsem usetril dobrych 1600,- Snad to vydrzi, po par set kliknutich zatim tuk tuk. Nejsem zadny chudak ze bych nemel na novou, ale kdyz vidim po netu jak se vsichni stezuji na nekvalitni "kurvita-levne spinace" tak nechci opet nechat Logitechu vydelat Twisted Evil

[odkaz]
kubino
chodí často

PříspěvekZaslal: pá 10.02.2017 12:35    Předmět: Citovat

Ten přepínač profilů na mx2 funguje přesně jak píšeš. Jinak za sebe jsem s touhle malou myší moc spokojenej, používám jí na práci i na hry. Mám obě verze.
zivan
stálý uživatel

PříspěvekZaslal: pá 10.02.2017 12:54    Předmět: Citovat

Neni to tak, ze pres Unifying prijimac jde pripojit jen k jednomu zarizeni a k ostatnim dvoum se uz musi pouzit BT? Ze nejde vzit napr. druhy Unifying prijimac a pouzivat treba dva notebooky a v obou mit jiny prijimac?

Naposledy upravil zivan dne pá 10.02.2017 15:43, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubino
chodí často

PříspěvekZaslal: pá 10.02.2017 14:34    Předmět: Citovat

Ta myš se dá nastavit pro až 3 usb přijímace. V každém zařízení mám jiný unifying přijímač (jeden např. od klávesnice Logitech) a čudlík na myši mezi nimi přepíná. BT připojení jsem nezkoušel.

Nová mx2 používá ještě menší přijímač, než měla ta v první generaci, ale jsou obousměrně kompatibilní.

Jinak integrovaný aku vnímám jako plus, občas k myši jenom připojím mikroUSB kabel a ona se za chvíli zase na pár týdnů provozu dobije.
kultus
chodí často

PříspěvekZaslal: so 11.02.2017 19:04    Předmět: Citovat

No ja to hledal vsude mozne a nasel jen ze to nefunguje. resp ze funguje pouze s jednym prijimacem na kt.se da pripojit nekolik zarizeni naraz a jine pocitace jen pres BT. Ale kdyz to tvrdis z osobni zkusenosti budu ti verit...kazdopadne jsem rad za usetrene penize Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra notebooky-forum.notebook.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: