Nezobrazují se složky na vyměněném HDD

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Kompaník

Nezobrazují se složky na vyměněném HDD

Příspěvekod Kompaník » 23 čer 2016 15:11

Na HP ProBox 4540s, OS Win8.1 64bit jsem měnil HDD a na tom původním - na oddíle D jsem měl důležité fotky, zálohu a instalačky a další složky, o které nechci přijít. V rámečku jsem se pokoušel HDD připojit k několika PC, ale všude je to stejné i když HDD vrátím do původního NB. Tam jsem ale už instaloval na nový HDD.
Zobrazují se mi jen Dokumenty, $RECYCLE.BIN, System Volume Information. Dokumenty mají 475mb, přitom oddíl je obsazen z 23gb. Další složky se mi jednoduše nezobrazují.
Obrázek
Asi je to zabazpečením, kde je z minulé instalace jakýsi neznámý účet a ten asi kdybych ovládl, tak se mi složky zobrazí?
Jenže jak na to?
Díky za každou radu
http://upnisito.cz/view.php?filename=34 ... _02_45.png

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 23 čer 2016 15:32

Co zkusit zobrazit skryté složky a soubory?
Asus ROG Strix G18

Kompaník

Příspěvekod Kompaník » 23 čer 2016 16:34

Dík za odpověď.
Skryté složky a soubory mám samozřejmě povolené vidět jak v totalcommanderu, tak v průzkumníkovi.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 23 čer 2016 17:41

A není ten disk poškozený?
Ještě se mi nestalo, abych neviděl data na nesystémovém oddíle.
Zkus ještě připojit disk na počítač s LInuxem.
Asus ROG Strix G18

Kompaník

Příspěvekod Kompaník » 23 čer 2016 18:24

Ten disk byl v pořádku. Jen jsem na C: natáhl zálohu a na D překopíroval 23gb souborů z disku, který jsem potom zformátoval, protožew jsem viděl, že je to ok. Pak jsem chtěl soubory otevřít a už jsem ty složky neviděl, jen ty Dokumenty a přitom je disk obsazený 23gb. Nechápu.

Uživatelský avatar
swarm
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8856
Registrován: 09 úno 2007 14:22
Bydliště: zpět v ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod swarm » 23 čer 2016 22:53

Skoro bych si vsadil, že jeden z těch počítačů jsi ještě před nakopírováním dat hibernoval/uspal, pak disk mechanicky odpojil (bez odpojení v OS), nakopíroval data, připojil zpět v hibernovaném/uspaném stavu a pak ten počítač probudil.

Pokud jsi tohle udělal, tak OS ti tam přehrál tabulku souborů tou původní před kopírováním.
swarm - blog: http://notebookblog.cz
Apple MacBook Air 13 M1 (16/512GB) + HP EliteBook 840 G5 (i5-8350, 32GB RAM, 512GB NVMe) + DELL Precision 3660 (i7-13700K, 32GB, RTX 3080) + HP DL380 Gen10 (2xXeon 6126, 192GB RAM, 2x NVIDIA Tesla P4)

Kompaník

Příspěvekod Kompaník » 24 čer 2016 10:34

swarm - to ne. Anis hibernaci, ani spánek jsem nepoužil. Je to nová instalace.
Ten HDD (120gb) co mi zlobí byl normálně v NB a byla na něm pomocí zálohy Acronis nainstalován kompletní OS W8.1 + výbava programů z pžedchozího HDD (500gb). Pak jsem ho prohodil s tím původním a dal do rámečku a překopčil jsem na něj všechno co jsem měl v odd. D: v tom původním HDD (500gb).
Oba oddíly jsem viděl jak v připojení v rámečku přes USB, tak zasunutím do NB. Tam normálně fungoval. Pak jsem ho zase vNB vyměnil za ten původní HDD (500gb) a ten jsem naformátoval, rozdělil, nainstaloval OS W8.1 a chtěl jsem na něj přetáhnout obsah odd.D: a tam jsem už pak viděl jen to co píšu nahoře. Zkoušel jsem to připojit k více NB a také jsem ten HDD (120gb)vložil do NB kde fungoval a bylo to stejné.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů