Notebooky značky DevilTech

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
Rony91
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 11 říj 2013 17:22

DevilTech

Příspěvekod Rony91 » 11 říj 2013 17:23

Zdravim, vidim ze tu mate skusenosti s firmou Deviltech. Chcel by som si u nich objednat notebook. Je to solidna firma? Oplati sa to? Naozaj su tie notebooky take dobre? Ako dlho asi trva kym ho poslu?

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 11 říj 2013 18:28

Měl jsem NB od DevilTech a max spokojenost.
NB jsou v normální kvalitě tak jako od jiného výrobce. Doručení NB je klasicky do 14 dnů mimo Německo.

Rony91
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 11 říj 2013 17:22

Příspěvekod Rony91 » 11 říj 2013 21:34

Dakujem za info. Ale niekde som tu cital ze to nieje az take vyhodne ako sa moze na prvy pohlad zdat. Cital som tu ze davaju nekvalitne displaje a ze je strasne zla podpora a zly servis. A neviem ci sa do toho mam pustat a riskovat nejake neprijemnosti.

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 11 říj 2013 22:30

Tak já měl DevilTech a snad žádné problémy nenastaly. Ano pokud jim napíšeš e-mail tak ti vždy odpoví až na konci dne kolem 18hod či max druhý den ,ale to je tak u všech těchto firem co jsem zjistil. No ale pokud chceš rychle řešit problém stačí zvednou telefon a zavolat jim stačí k tomu umět AJ či Němčinu.
Nekvalitní display? Dávají jako každý jiný výrobce Chi-mei display a nebo AU Optronic záleží dne zvoleného NB.
Když by se ti s NB něco stalo tak se stačí s DevilTech domluvit a jsou ochotní poslat nový díl pokud nechceš NB posílat kním.
Jen říkám že DevilTech používá přímo CLEVO servis!

Pokud máš ale strach tak kup NB od českého Goldmaxu :)
Stačí se tady domluvit s uživatelem Bangla (Ondra) je velice ochotný.


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů