Fujitsu Siemens Amilo PA3553

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
uccik
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 02 srp 2012 23:15
Bydliště: Pelhřimov & Mladá Boleslav

Fujitsu Siemens Amilo PA3553

Příspěvekod uccik » 30 led 2013 17:51

Zdravím všechny,
rád bych Vás poinformoval ohledně nedávné diskuze, kterou jsem měl s členy v sekci bazar. Jednalo se o vadnou základní desku tohoto NTB. Bylo mi doporučeno dát ji do trouby a nechat jemně "zapéct". Dnes jsem se konečně dostal domů tak jsem se do toho pustil. Odmontoval jsem ze základní desky co jen šlo, i procesor. Jediné co mi tam zbylo byly konektory a černé folie ( ty doporučuji sundat cca po 5-ti minutách začali nepříjemně zapáchat). Desku jsem nechal cca 8min v troubě při teplotě 200°C (trouba byla předem nahřátá). Po 8 min jsem nechal ZD asi hodinu vychladnout a pustil se do skládání. Bohužel jsem zjistil, že mi došla pasta takže se NTB přehřívá a při nabíhání se restartuje, ale to je úplně jedno jelikož již z toho že se dostanu do biosu a dokonce i do windows, vyplývá to, že tento způsob evidentně funguje!

Tímto bych chtěl velice poděkovat všem co mi toto řešení poradili. Určitě každému, co má stejný problém jako já, toto řešení doporučuji.

Pokud by jste měli jakékoliv dotazy neváhejte napsat. Pastu pojedu nejspíše zítra koupit, takže připíšu další informace.
MSI GE60 - 20E
----> i5-4200M
---> 750GB
--> 8GB RAM
-> GTX 765M

josef418
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 13 pro 2011 13:13

Příspěvekod josef418 » 04 úno 2013 08:29

tak aspoň že tak, uvidíš jak dlouho bude fungovat, mě fungoval měsíc, tak jsem celou operaci opakoval a ted funguje již půl roku.... :D


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů