Zamrzani videa

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
minimax771
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 23 čer 2012 09:28

Zamrzani videa

Příspěvekod minimax771 » 20 zář 2012 10:23

Zdravim vsechny,nedavno jsem si poridil nove Lenovo thinkpad E430.Casto se mi stava pri sledovani videa,ze kdyz s nim hnu (mam ho polozeny treba na nohou) video se na par sekund sekne.Jde mi o t, ze u predchozich notebooku jsem se s tim nesetkal a tak jsem nervozni jestli neni neco spatne u pevneho disku.Co se tyce pohybu kdy se vido zasekne,nemusi byt pohyb prudky.Staci ho treba i jen naklonit o cca 45%.Nejsem znalec a tak nevim jestli to treba neni jen nejaka ochrana disku.Predem diky za info a rady.

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 20 zář 2012 11:33

Ano, takto se projevuje Active Protection System - pokud senzor v notebooku zaregistruje pohyb, tak zaparkuje hlavičky disku, což způsobí přerušení přehrávání. Citlivost je očividně nastavena velmi agresivně, v nastavení se dá snížit.
Lenovo X1 Carbon Touch

* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *

minimax771
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 23 čer 2012 09:28

Příspěvekod minimax771 » 20 zář 2012 14:12

Jirrick píše:Ano, takto se projevuje Active Protection System - pokud senzor v notebooku zaregistruje pohyb, tak zaparkuje hlavičky disku, což způsobí přerušení přehrávání. Citlivost je očividně nastavena velmi agresivně, v nastavení se dá snížit.


A mohl bych poprosit o cestu v systemu kde se to da nastavit+jakou citlivost zvolit?L

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 20 zář 2012 18:38

Ve Start menu to je pod položkou Lenovo Airbag Protection (nebo něco +/- podobného). Pokud to tam nevidíš, tak použij ten vyhledávací box v start menu a přes něj to snad najdeš. Přesné cesty ti z hlavy neřeknu a žádný Thinkpad u sebe zrovna nemám.

Tak běžné naklánění disky zvládají i bez ochrany, dal bych buď střední nebo i nízkou.
Lenovo X1 Carbon Touch



* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *

minimax771
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 23 čer 2012 09:28

Příspěvekod minimax771 » 20 zář 2012 19:03

Diky,nasel jsem to a nastavil uz jen odzkouset .-)


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů