Schenker notebooks

Gigabyte, Razer, Gericom, Premio, Com4, ... (pro hojně diskutované značky zřídíme vlasatní skupinu)
Moula
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 04 zář 2011 16:42

Schenker notebooks

Příspěvekod Moula » 21 zář 2011 20:54

Zdravim, vybiram si notebook a nahodou jsem narazil na tuto, pro me neznamou znacku : http://www.mysn.de/start.asp?userid=b27 ... r=010;010&
decela se mi libi XMG A5..
ale jak je to se servisem,kvalitou,dovozem? ma nekdo zkusenost?
Diky

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 21 zář 2011 22:06

klasickej OEM notebook ... servis v ČR nečekej

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 22 zář 2011 08:15

Moula:

To uz je o neco levnejsi DevilTech a provereny.
Mas tady o nem thread.
Objednas, posles penize a do par tydnu ho mas doma.
Zaruka samozrejme v CR neni, musel bys ho do Nemecka poslat.
Tyto skladacky jsou kvalitni, tak bych se toho nebal.
Ale vyplati se pouze u hernich notebooku, ktere nejsou v CR.
Normalni sestavy je lepsi koupit kvuli zaruce tady.
Asus ROG Strix G18

Bangla
= K O M E R C E =
Příspěvky: 845
Registrován: 10 zář 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bangla » 22 zář 2011 18:57

Ahoj,

jedná se o notebooky založené na šasích výrobce CLEVO, do kterého si poté další firmy instalují komponenty dle svého uvážení. [odstraněna reklama - swarm]

Na světě je poté několik dalších výrobců,jež prodávají notebooky pod svým označením, ze kterých je největší Americký Sager, druhý největší je pak Kanadský Eurocom, který distribuujeme pro ČR a Slovensko s lokální zárukou. V Evropě je asi 10 firem, které si tyto notebooky samy skládají a poté prodávají pod různými názvy s různými komponenty jako např Mysn, Deviltech, Cyber System, Multicom, Notebookguru atd.

To je myslím k původu notebooků vše, více informací ti jistě poskytnou zdejší diskutéři a moderátoři.

PS: Modelové řady v cenové relaci 1300EUR - 10.000EUR patří k nejvýkonnějším a nejspolehlivějším notebookům (DTR výkonnostní segmentu) na světě. Bohužel žádná z těchto firem nenabízí NBD záruku z důvodů nízké dostupnosti náhradních komponent. Jedná se o zakázkový prodej s dodacími lhůtami od 2 týdnů (Goldmax), nicméně z USA (Xotic PC, Sager, Mythologic) tomu bude okolo 3-4 týdnů, v Německu pak i 3-6 týdnů dle dostupnosti komponent (Deviltech...)

Snad jsem vše v kostce shrnul dostatečně :-)
EUROCOM Q5 MAX-Q 1070

Vlastimil91

Příspěvekod Vlastimil91 » 23 zář 2011 19:16

Já ted koupil od DevilTech fragbook DTX. 24.8.2011 jsem objednal a dnes 23.9.2011 byl NB odeslán. Tedy u DevilTech je dodací lhůta 4-5týdnů.
DevilTech doporučuji k vůli nižším cenám a mají skvělé forum na kterým vám i samotný DevilTech odpoví i v jednu ráno a ostatní uživatelé poradí. :)


Zpět na „notebooky - ostatní značky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů