DELL XPS 17 Hlučnost+Zahřívaní

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
Kanek
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 23 dub 2011 14:16

DELL XPS 17 Hlučnost+Zahřívaní

Příspěvekod Kanek » 24 dub 2011 20:12

Zdravím. Kupuji tento notebook. Specifikace:
Procesor: Intel® Core™ i5-2410M
OS: Genuine Windows® Home Premium, 64-Bit
RAM: 4GB DDR3
Grafika: NVIDIA® GeForce® GT 550M 1GB

Chci se zeptat, protože pár lidí tu již tento notebook mají. Jak je na tom s hlučností? Náš minulý Probook S, to bylo fúúúúúú už od bootu windowsu. Dále se chci zeptat, jak má vyřešené chlazení. Z obrázků ani z recenzí z vybalování to nevyčtu.
Také, můžete napsat vaši specifikaci a jakou máte výdrž? Udávaná výdrž je velmi vysoká (4 hodiny s 6-ti článkovou baterií) a moc se mi nepozdává.
Doufám, že někdo to sem napíše ... toto je poslední část, která mě odděluje od koupi. Jinak mám vyřešené vše

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 25 dub 2011 13:15

Tak hlucny bude, ale nektera HPcka jsou opravdu jako letadla... Bohuzel neznam zadne HP, ktere by bylo tissi nez jakakoliv konkurence ve stejne tride..to plati i pro ElitBooky.
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

Kanek
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 23 dub 2011 14:16

Příspěvekod Kanek » 25 dub 2011 15:35

No já mám trošičku slabší specifikaci, tak snad to zas taková katastrofa nebude. Spíš by mě zajímala slova těch, co ho už mají

mimar48
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 01 kvě 2011 23:37

Příspěvekod mimar48 » 02 kvě 2011 00:44

Zdravím.
Mám notebook DELL XPS L702x N11.XPS17.3D, Intel Core i7 2630QM (6M Cache, 2.00GB) Sandy Bridge, 17.3" TL 3D LED 1920x1080, RAM 8GB DDR3, NVIDIA GeForce GT555M 3GB.
Při běžném provozu je ntb v naprosté normě. Pouze občas si při zátěži přifoukne (zpracování fotografií ap., ale není to nic dramatického) a teprve při spuštění hry se rozhučí - což MĚ se sluchátky samozřejmě neruší :wink:
... jinak z mých (dlouholetých) zkušeností s jinými ntb-ky mohu tedy tento i přes jeho výkon s klidem zařadit do té tišší top-ten (a to i při plném zatížení)
... napadá mne, že sedmnáctka může být oproti patnáctce konstrukčně trochu jiná, takže by to chtělo ještě přímou zkušenost někoho jiného...
Přeji šťastnou volbu, ať už bude značka jakákoliv, Mimar48.

Šimek

Příspěvekod Šimek » 03 kvě 2011 13:54

Ahoj, mám XPS 15 i7 740Q, stroj i v klidu má tendenci se chladit, ne ale stále, při jakékoliv zátěži (přetaktování) se hnedka spustí i ventilátor, odfuk v levém horním rohu je vyřešen velice dobře, měřil jsem při plné zátěži teplotu AIDou 64 a byla někde kolem 71° což je myslím v normě, nedostal jsem se nikdy na větší teplotu, na šasí stroje to není vůbec znát, přesto, že z odvětrání, když se tam dá ruka, tak jde opravdu velké teplo. Celkově si myslím, že na ten výkon je velice tichý a funkčnost chlazení bezvadná.


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů