baterie

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
avere
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 15 pro 2008 13:54

baterie

Příspěvekod avere » 05 zář 2010 01:39

ahoj, mam sony vaio vgn fw21e necele 2 roky, používam jej vemi aktivně, ale i tak mě překvapilo že baterie mu vydrží z jen max 15 minut...originální baterie vyjde zhruba na 5 000Kč. což mně přijde zbytečně moc...objevil jsem tuto baterii http://www.avacom.cz/sony-vgnfw11--vgpb ... h-stribrna co si o ni myslíte. diky

Ricardo-R9
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 20 led 2008 14:59

Příspěvekod Ricardo-R9 » 10 úno 2011 02:28

Ahoj.
Reším teď podobný problém. Jak si to vyřešil ty? Koupil si neoriginální aku do svého notebooku? Zajímalo by mne jak je to s výdrží a jestli se raději nevyplatí připlatit si a dát ty prachy do originálních baterek. Měj se...

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 10 úno 2011 11:23

je to loterie. neoriginální aku může být dokonce lepší než originální, jde o to chytit dobrej kus z nešizený série. bohužel většinou jsou to pravý opaky a ty baterky stojí za prd. např. když jsem sháněl aku pro nokii 6310, tak jsem vyzkoušel tak tucet baterek, než jsem kápl na funkční kus (s ní ten mobil vydrží týden při docela aktivním používání, což je velice pěkné číslo).

při koupi se s prodejcem domluv na nějaké zkušební lhůtě a v té jí vyzkoušej a popřípadě vrať. popřípadě při nákupu přes interent máš 14 dní na vrácení bez udání důvodů.
Lenovo X1 Carbon Touch

* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů