konfigurovaný ntb

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
marco69h
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 15 kvě 2010 16:16

konfigurovaný ntb

Příspěvekod marco69h » 15 kvě 2010 17:02

má už niekto doma a odskúšaný konfigurovány ntb? Aké máte skúsenosti?

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 18 kvě 2010 01:21

Moment, ako konfigurovaný? Myslíš s predinštalovaným OS?

jahe

Příspěvekod jahe » 18 kvě 2010 19:04

Nemyslíš náhodou NB který si u výrobce nakonfiguruješ podle nabízených možností????

marco69h
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 15 kvě 2010 16:16

Příspěvekod marco69h » 19 kvě 2010 08:39

presne toto myslím ... zakúpenie nakonfigurovaného sony vaio napr. z UK.

martin_29
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 10 led 2008 10:53

Příspěvekod martin_29 » 31 kvě 2010 21:00

Ahoj,
už nějaký týden používám notebook zakoupený ze sonystyle.co.uk. Co se dopravy týče, nemohu příliš radit, byl jsem si jej vyzvednout osobně. Malým překvapením byla absence jakékoliv faktury, nicméně po urgencích bylo vše vyřešeno. Platil jsem předem kartou, musel jsem dodatečně dokládat informace jako je faktura za bydlení na adrese v UK, kam jsem stroj nechal zaslat, možná jim přišlo divné že platba přišla z ČR, nevím. Vše se nakonec rychle vyřešilo. Jinak co se týče informací ze strany Sony Style, jejich přístup, v podstatě bez výtek. Od zaplacení k doručení oběhl cca 1 měsíc, i když předpokládaná doba dodání byla 7 týdnů.

Jedná se o notebook VPCEB1S1E, oproti českým zastoupením prodávané variantě disponuje full HD displejem a myslím že maličko lepším procesorem. Čím jsem byl mile překvapen je provedení, kdy nemám nejmenších výhrad. V ČR jsem na prodejně prohlížel kus v bílé barvě a přišel mi na první pohled "plastově levný", nicméně po krátké době užívání jsem nenalezl jediný problém ve zpracování a materiálech, leč vlastním jej v černém provedení. V čem mě přístroj velmi zklamal je ono zmiňované pískání, které je opravdu deprimující. Toto se však dá eliminovat připojením na napájení, kdy pískot zcela utichne.

Jediná věc, ze které mám trošku obavu je případná reklamace, nechci ani přemýšlet, jak bych ji řešil :-)

Pokud budete mít nějaké další dotazy, rád se pokusím odpovědět.

jahe

Příspěvekod jahe » 31 kvě 2010 21:21

Martine mohl by jsi uvést jakou konfiguraci si vybral, nebo to je klasická sestava?
Předem díky za info a ať Ti šlape bez problémů. Domá máme tři Vajíčka a šlapou

martin_29
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 10 led 2008 10:53

Příspěvekod martin_29 » 31 kvě 2010 21:56

Intel Core i5 2,4ghz, 4gb ram, Ati Mobility Radeon 5650, DVD mechanika, Win7, full HD displej, 500gb disk. Se vším všudy tehdy vyšel na nějakých 25 tis korun českých.

jahe

Příspěvekod jahe » 01 čer 2010 19:17

Martine
děkuji za informaci a omluva za pozdní reakci


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů