Spokojenost s MSI notebooky, servisem aj.

notebooky MSI a vše kolem nich

Jsem spokojeny s notebook od MSI?

ano
124
59%
ne
85
41%
 
Celkem hlasů: 209

Crusad
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 17 lis 2007 23:15

Příspěvekod Crusad » 18 zář 2009 00:43

Tak jsem asi po 4 reklamacím (tzn. přes 2 měsíce) dostal za svůj notebook zpět peníze (díky CZC že reklamaci vyřídil kladně a nedělal problémy). MSI už bych si nikdy nekoupil, ani ne tak především kvůli kvalitě, ale kvůli servisu v ČR. Měl jsem jeden z těch prvních typů a možná, že se kvalitou zlepšili, ale dokud bude servis provádět PENTA, tak vážně nikdy víc.

pixi

Příspěvekod pixi » 18 zář 2009 11:28

Rozumný názor !

drk22
guru
Příspěvky: 655
Registrován: 24 led 2007 14:19

no

Příspěvekod drk22 » 18 zář 2009 14:22

Na netu jsem hledal znackovy servis MSI a krome penty jsem narazil i hromadu dalsich servisu, vazne nejde zarucni servis provest jinde nez u penty?

Branzik
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 27 srp 2009 20:23

Příspěvekod Branzik » 24 zář 2009 10:58

ZDravím, musím se podělit od velmi dobrou zkušenost se servisem Penta. Zdarma mi v pondělí přijela PPL(po předchozím telefonátu do Penty).A ve čtvrtek jsem měl notebook doma, opět s PPL a opravený. Naprostá spokojenost.

Gragagrogog
píše často
Příspěvky: 144
Registrován: 17 čer 2009 14:40
Bydliště: Praha-Brno

Příspěvekod Gragagrogog » 24 zář 2009 15:31

O jakou závadu se jednalo ?

Merju
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 18 črc 2009 20:19

Příspěvekod Merju » 29 říj 2009 17:43

Dobry den

Prepacte ze nemam momentalne naladu citat vsetky posty predtymto ale mam otazku...Na GX623X na obrazovke na pravej strane sa mi zobrazuju divne ciary.Nieco ako chybne pixele.Chcem sa spytat je tato zavada reklamovatelna resp kde sa mam obratit a kolko mozem ocakavat trvanie reklamacie?mam sa obratit na rovno distributora alebo na shop kde som to kupoval?A ak smiem este vediet kde sa taketo zavady odstranuju?Som z SVK a neviem ci distributor ma sidlo aj u nas alebo najblizsie az v Cechach.Dakujem za rady

hrnec84
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 03 lis 2009 23:03

msi 710px

Příspěvekod hrnec84 » 04 lis 2009 11:12

Můj názor na notebooky MSI je ten, že znovu bych si ho už nekoupil.. Nevím jak servis, k tomu jsem se ještě nedostal, ale volání na jedno (slovy jedno) číslo servisní podpory MSI, kde je stále obsazeno, mi přišlo komické.

Podpora systému:
Tento notebook jsem kupoval po konzultaci se servisním technikem MSI, který mi řekl, že windows XP přeci nemůžou být problém, že je to stavěný na VIsty, tak že to pujde samo. Jak jsem byl mile překvapen slibem, že mi osobně na email pošle ovladače potřebné na Xp.. Poslal, ale ne na grafiku, to mi jaksi nebylo řečeno, že ještě nebyl modifikován:) bum, 2 měsíce trhání:( a 28tisíc v ...

Bios:
nejde nastavit nic kromě hodin, datumu a bootu, takže o ničem

Procesor:
Jak píši na jiném vlákně, mám problém s podtaktem, jede na max 800Mhz, hry nehry.. větrák jsem čistil, systém přeinstalovával, nic.. mám hezké 800mhz topení:)

Zpracování:
platové zpracování dost vrže, levý pant je uplně v háji.. Obraz jede, zatím..

Celkový výkon:
Můžu porovnat se 7roků starým Celeronem 1,6Mhz, 512mg ram, Geforce 5200Fx a pro mě nemile, je to nastejno..

Závěr:
Je dost možné, že mám prostě jeden kus z vadné série, stát se to může, ale znechutilo mi to tuto značku natolik, že od MSI tak maximálně základovou desku na desktop.

pavel14
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 30 pro 2007 12:12

Příspěvekod pavel14 » 06 lis 2009 15:27

Mám gx610px a začíná se mi přehřívat, i když ho nechám zapnutej a nic nedělám, tak zachvíli teplota se procesoru pohybuje nad 87°C. A dnes už se mi asi 4x vypnul. Ještě k tomu trochu vrčí dvd mechanika, tak doufám, mi to brzo opraví :evil:

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Re: msi 710px

Příspěvekod Tziky » 06 lis 2009 16:49

hrnec84 píše:Můj názor na notebooky MSI je ten, že znovu bych si ho už nekoupil.. Nevím jak servis, k tomu jsem se ještě nedostal, ale volání na jedno (slovy jedno) číslo servisní podpory MSI, kde je stále obsazeno, mi přišlo komické.

Podpora systému:
Tento notebook jsem kupoval po konzultaci se servisním technikem MSI, který mi řekl, že windows XP přeci nemůžou být problém, že je to stavěný na VIsty, tak že to pujde samo. Jak jsem byl mile překvapen slibem, že mi osobně na email pošle ovladače potřebné na Xp.. Poslal, ale ne na grafiku, to mi jaksi nebylo řečeno, že ještě nebyl modifikován:) bum, 2 měsíce trhání:( a 28tisíc v ...

Bios:
nejde nastavit nic kromě hodin, datumu a bootu, takže o ničem

Procesor:
Jak píši na jiném vlákně, mám problém s podtaktem, jede na max 800Mhz, hry nehry.. větrák jsem čistil, systém přeinstalovával, nic.. mám hezké 800mhz topení:)

Zpracování:
platové zpracování dost vrže, levý pant je uplně v háji.. Obraz jede, zatím..

Celkový výkon:
Můžu porovnat se 7roků starým Celeronem 1,6Mhz, 512mg ram, Geforce 5200Fx a pro mě nemile, je to nastejno..

Závěr:
Je dost možné, že mám prostě jeden kus z vadné série, stát se to může, ale znechutilo mi to tuto značku natolik, že od MSI tak maximálně základovou desku na desktop.


Co by jsi taky v BIOSu u booku chtel menit?? Chtel jsi snad OC?? Nebo co konkretne ti v nastaveni BIOSu chybi??
MSI GT735

impact
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 06 pro 2007 22:21

Příspěvekod impact » 21 lis 2009 15:01

V BIOSU stačí zmáčknout Ctrl+Alt+Insert, tím se vypíná ochrana BIOSu před lamami. :)

Tahle kombinace myslím funguje pro většinu MSI notebooků.

chalu
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 03 pro 2009 19:17

VR 630 XL

Příspěvekod chalu » 03 pro 2009 19:26

Zdravim všechny,mám nově msi vr 630xl má s nim někdo zkušenost,hlavně co se týče reklamací??

dan0044
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 18 pro 2009 18:03

Příspěvekod dan0044 » 19 pro 2009 14:56

Já mám MSI GX633X-051CZ no a zatim (ťuk ťuk) jsem s ním velmi spokojen. Jenom byl trochu problém s rozběháním všeho hardwaru. Ne všechny ovladače fungovali tak, jak by měli. Ale popral sem se s tim a teď už funguje i wi-fi. Jenom.... Je to HERNÍ notebook. A já na něm nemůžu hrát hry. A to kvůli softwaru, jelikož to po mě chce Direct 3D u novějších her, starší to radši ani nespustí. Jenže kde mám vzít Direct 3D??? Zkoušel jsem Directx 9.0c, ale nebere to. Prosim pomožte...

Jinak co se týče kvality - jsem na tom lépe, protože mám obal z hliníku, plastů je minimum. Klávesnice a touchpad se neprohýbá, víko jenom minimálně. Jak teda někteří psali, že se bojí ho zavírat, aby mu nezničili display, tak to teda rozhodně ne :D Jenom ten Direct, co s ním???

Michal27
zlobivá kočička
Příspěvky: 3172
Registrován: 25 lis 2006 15:51

Příspěvekod Michal27 » 22 pro 2009 14:45

dan0044 píše:Jinak co se týče kvality - jsem na tom lépe, protože mám obal z hliníku, plastů je minimum.


Tak to je presne to, na co MSI hraje... Konstrukcne tragicky, prilipne se tenoulinky kus hliniku (ve vysledku k prdu, protoze ochranna f-ce je minimalni) a lidi jsou nadseni. Moudri vedi, ze to neni o tom, co je venku, ale zalezi na vnitrni kostre. :wink:
Apple MacBook Pro 13" Retina - Late 2012

xheretic
píše často
Příspěvky: 403
Registrován: 19 zář 2007 17:44

Příspěvekod xheretic » 22 pro 2009 19:47

Teda Michale ty si fakt kamos, clovek ma problem, prosi o pomoc...a ty se vysmivas nejakemu radoby nedostatku, ktery jsi uz ostatne zkritizoval v jinych vlaknech myslim dost a dost.

to dan0044:
DirectX a Direct3D jsou uplne jine veci.
Nainstaluj si znovu ovladace graficke karty...stahni si bud primo original z www.nvidia.com
nebo radeji z http://forums.laptopvideo2go.com/forum/ ... -releases/

Nevim co mas za system, tak to vyber podle toho.
Snad ti to pomuze.
Acer Predator 17 - i7-6700HQ N970m 6GB VRAM
Asus G73JH - i7-920XM, SSD SX900
MSI GX700-061CZ T9500 2.6Ghz N9600mGT

noba
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 09 pro 2006 13:59

Příspěvekod noba » 23 pro 2009 09:24

moje gx600 byla uz 3x na reklamaci vzdy sem zavolal pente a poslali pro to ppl a notas sem kupoval u mironetu tedka mi zacalo blbnout napajeni takze uz budu chtit vratit penize ale vubec nvm jak to mam resit a jak dlouho to bude trvat...nevite nekdo jak to je nebo nemate s tim zkusenosti?
Diky


Zpět na „notebooky MSI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů