ASUS X61SL-6X204C-info

notebooky Asus a vše kolem nich
Paulie TDi
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 22 srp 2009 10:16

ASUS X61SL-6X204C-info

Příspěvekod Paulie TDi » 14 zář 2009 19:04

Zdravim, chtěl bych se zeptat na tento notebook:

http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenst ... sl-6x204c/

Chci ho mít na SŠ a také hry např.:Gta 4 (samozřejmě s patchem,klidne na nizsi detaily to mi neva)Euro Truck Simulator,Mafia,Kobra 11 Nitro a Live For Speed;)a aby zvládal např program ArchiCad 12 , nevím jestli výkonostně stačí na tyhle hry ,jak je na tom grafika ATI Radeon HD4570??

Má sním někdo osobní zkušenosti? V noteboocich se absolutně nevyznám, tak ocením jakoukoliv radu... Předem děkuji.Paulie

enolatss
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 30 srp 2009 19:25

Příspěvekod enolatss » 22 zář 2009 13:04

Jestliže oceníš jakoukoliv radu, tak jistě i tu, aby sis pročetl toto fórum/zadal do vyhledávání tebou vybraný notebook. Sám sem tu o něm zakládal téma, je tedy uplně zbytečné se ptát znovu.
Dohromady o něm nikde není nic moc napsáno. Podle mě je to nejvybavenější ntb jaký v téhle cenové relaci (do 15k) můžeš ted v ČR sehnat.
Tebou vypsané hry určitě zvládne. Zvládnou ho totiž i hůř vybavené notebooky. Navíc grafická karta HD 4570 je mnohem výkonější, než grafiky v noteboocích v této cenové hladině.
Více o této grafice se můžeš dočíst zde:

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Gra ... 844.0.html

Jak je vidět, v benchmarcích má velmi slušné skóre.

Suma sumárum si myslím, že je to dobrá koupě. Ještě se musím zajet podívat, jak vypadá na "živo". Bohužel sem na něj neviděl nikde recenzi, na druhou stranu si na něj zatím nikdo ani nestěžoval.

ltonda
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 24 srp 2009 21:45

Příspěvekod ltonda » 22 zář 2009 21:15

z mých, zatim jen jeden den starých, zkušeností můžu doporučit
ASUS X61SL-6X204C/ C2D T5870/ 16" LED CS 1366x768/ HD4570 512MB/ 4GB/ 500GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ HDMI/ VIS HP

enolatss
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 30 srp 2009 19:25

Příspěvekod enolatss » 23 zář 2009 07:33

Co sis k tomu koupil za brašnu? Sem koukal, že v 16´ provedení je opravdu malý výběr :(

Paulie TDi
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 22 srp 2009 10:16

Příspěvekod Paulie TDi » 24 zář 2009 20:16

enolatss píše:Jestliže oceníš jakoukoliv radu, tak jistě i tu, aby sis pročetl toto fórum/zadal do vyhledávání tebou vybraný notebook. Sám sem tu o něm zakládal téma, je tedy uplně zbytečné se ptát znovu.
Dohromady o něm nikde není nic moc napsáno. Podle mě je to nejvybavenější ntb jaký v téhle cenové relaci (do 15k) můžeš ted v ČR sehnat.
Tebou vypsané hry určitě zvládne. Zvládnou ho totiž i hůř vybavené notebooky. Navíc grafická karta HD 4570 je mnohem výkonější, než grafiky v noteboocích v této cenové hladině.
Více o této grafice se můžeš dočíst zde:

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Gra ... 844.0.html

Jak je vidět, v benchmarcích má velmi slušné skóre.

Suma sumárum si myslím, že je to dobrá koupě. Ještě se musím zajet podívat, jak vypadá na "živo". Bohužel sem na něj neviděl nikde recenzi, na druhou stranu si na něj zatím nikdo ani nestěžoval.


Moc Díky za příspěvek,tohle jsem potřeboval slyšet :D mám ještě jeden dotaz po Vánocích už asi neseženu ,že?Zrovna ted na nej neni vsechna potrebná částka :( což mě dost se*e :(

Paulie TDi
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 22 srp 2009 10:16

Příspěvekod Paulie TDi » 24 zář 2009 20:18

ltonda píše:z mých, zatim jen jeden den starých, zkušeností můžu doporučit


Můžu se zeptat , jak hodně topí?Co jsi na něm zkoušel za gamesy?Jak dlouho vydrží baterie cca? Díky Paulie

enolatss
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 30 srp 2009 19:25

Příspěvekod enolatss » 25 zář 2009 00:48

Nejsem prorok, ani nemám žádné kontakty v Asusu, ale myslím, že okolo Vánoc už se tento ntb dávno prodávat nebude. Na CZC sem četl, že k dostání by měl být do půlky řijna a pak už ho zřejmě nahradí zas něco jiného, jak je u notebooků zvykem.
Ale jestli na to nespěcháš, tak si počkej na novej rok, to budou slevy a určitě i zase o něco výkonější stroje :)

Jinak, byl sem se na něj podívat v předváděčce Asus (nikde jinde ho vystavený nemají) a mile mě překvapil, vůbec nevypadá levně, naopak poměrně robustně a bytelně s dávkou líbivého designu.
Asi zítra objednám.

Co se brašny týče - DICOTA dělá pro 16´ ntb dohromady asi 4. Nicméně ntb se vejde i do brašen 15´4 a nebo pak naopak 17´, přičemž všechny stojí cca. stejně. Já zkusím najít takovou brašnu, do které budu moct vedle notebooku dát i kabel a zdroj (prostor bude rozdělený), abych to nemusel cpát někam do kapes, které by pak dělaly akorát boule.

Líbila by se mi tahle, ale nevím, jestli má rozdělený prostor..cena sice poměrně vysoká, ale nic moc jiného sem na tento ntb nesehnal....ale brašnu bych koupil stejnak až budu mít notebook, abych si mohl vyzkoušet, jak se tam vejde..

http://www.dicota.com/start.php?page=pa ... =4&ds=1409

Baterka si myslím, že bude mít klasickou výdrž, tedy 2-2,5h.


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů