WIFI v háji?

notebooky Fujitsu Siemens (Amilo, Amilo Pro, Lifebook) a vše kolem nich
Red Devil
píše často
Příspěvky: 272
Registrován: 21 kvě 2009 14:38
Kontaktovat uživatele:

WIFI v háji?

Příspěvekod Red Devil » 25 kvě 2009 23:33

Máme doma amilo pi 2530,kupovaný rok starý s se zárukou(TA JĚŠTĚ PLATÍ)
Na netu bylo po lanu,já teď prodal svoje pc a chystám se taky koupit NB kvůli omezení kabelů,dnes jsem koupil router D-link D-524 a nemůžu to FS zaboha po wifi připojit.
Zjistil jsem,že je to asi wifinou,nebyla naistalovaná,při pokusu ji instalnout se mě to jednou povedlo,systém ji identifikoval správně jako intel wireles....
Jenže nic nenašla,při restartu ji systém identifikoval jen jako síťový adaptér a ovladače nenašel,skusil jsem reisntal systému Vista home premium 32 bit legal)a ten ji už identifikujejen jako síťový adaptér a nenaistaluje ji...
Nějaká rada?
Díky.

Red Devil
píše často
Příspěvky: 272
Registrován: 21 kvě 2009 14:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Red Devil » 25 kvě 2009 23:45

Jo abych nezapomel,wifinu jsem skusil opatrne vytahnout ze slotu,a zase zastric,jen tak na zkousku a nic...

like.n0.other
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 21 bře 2008 09:54

Příspěvekod like.n0.other » 26 kvě 2009 12:33

asi uz si to zkousel, ale doporucil bych reinstall ovladace, popr. zkus sehnat novej
FSC Amilo Pi 2540 - CoreDuo,1.73MHz, 2GB RAM,250GB HDD,wifi,grafika ATi HD 2400@256MB; wista home (bohuzel)

HTC Hermes (Tytn) - Wifi,BT,IRDA,GSM,3G,touchscreen QVGA,2GB microSD,64MB RAM,128MB ROM,Windows Mobile 6.1,CPU Samsung 400Mhz

Red Devil
píše často
Příspěvky: 272
Registrován: 21 kvě 2009 14:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Red Devil » 26 kvě 2009 13:07

Jojo skousel,i celej system,je divny,ze ji jidnou identifikuje dobre,jednoujen jako sitovy adapter

like.n0.other
občas něco napíše
Příspěvky: 94
Registrován: 21 bře 2008 09:54

Příspěvekod like.n0.other » 26 kvě 2009 15:30

jeste me napadla jedna vec - intel stavi svoje vlastni ovladace pro wifiny (ne konkretne pro vyrobce notebooku).
Zkusil bych stahnout tenhle ovladac (z webu intelu).
Jednou jsem takhle resil jinej problem s wifinou na starym aceru a castecne to pomohlo.
Ale je samozrejme taky mozny, ze je ta wifi spatna.

A jako treti moznost bych videl zkusit novej SP2, kterej tedka nedavno vysel ;)

vim, ze u XP mi druhej SP vyresil veskery problemy s BT

jinak dalsi vec - problemy muzes mit i ve chvili, kdy se ti podari rozjet wifinku v pocitaci. Ten D-Link 524 je hodne spatnej router a ja sam se s nim mel hodne velky problemy, nastesti se mi ho podarilo strelit na aukru jeste za temer stejnou cenu. Mozna bych doporucil udelat to samy.
FSC Amilo Pi 2540 - CoreDuo,1.73MHz, 2GB RAM,250GB HDD,wifi,grafika ATi HD 2400@256MB; wista home (bohuzel)



HTC Hermes (Tytn) - Wifi,BT,IRDA,GSM,3G,touchscreen QVGA,2GB microSD,64MB RAM,128MB ROM,Windows Mobile 6.1,CPU Samsung 400Mhz

robotmz
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 04 úno 2008 15:40

Příspěvekod robotmz » 26 srp 2009 08:01

Zdravím.
Mám Fujitsu-Siemens Amilo Pi1505. WIFI som nikdy nepoužil. Minule som chcel, ale jednoducho nešla, ovládač správne, nainštalované správne, systém legálny, žiadna chyba, ale nájde sieť a dá iba jednu čiarku, pričom signál je silný ako sviňa.
S kolegom sme odpojili anténu, a dali naspäť, nič nepomohlo, dokonca už ani nenašlo sieť.
Vypadá to, že je prerušená /zlomená/ anténa, notebook je 2 a pol roka starý, skoro nikdy sa neprenáša, málo sa zatvára atď...
Dá sa stým niečo robiť, prípadne čo ešte vyskúšať??


Zpět na „notebooky Fujitsu (dříve Fujitsu Siemens)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů