Notebooky s 3G mohou být firemní nutnost

Chcete se vyjádřit k nějakému článku na NOTEBOOK.cz? Zde máte prostor.
Marsus
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 21 čer 2007 22:07

Příspěvekod Marsus » 03 čer 2008 21:58

Tento dhý príspevok som mal na inom fóre, ale dám ho aj tu, možno niekomu pomôže, no riešenie je trochu nákladné:

//edit C: Vyber pointu a vloz ju sem cez edit prispevku.

Vyberať veľmi nie je čo, je tam celý postup, nevedel som ináč, že je dĺžka nejak obmedzená. Kto by chcel, je to na Superfóre.cz v téme Zhodnoťte prosím konfiguraci Dell XPS, na 5.strane 4.príspevok.

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 03 čer 2008 23:36

swarm píše:No já nevim, já jsem asi divnej, ale úplně si vystačim i s EDGE. Pokud to neni přes mobil (mobily ani to evidentně nejsou schopný tak rychle zpracovat), tak je to docela ok.

Nicméně ta integrace modemů mě těší. Však jsou stejně i zpětně kompatibilní a integrovaná anténa je na tom vždycky líp než nějaký malý zmrd v PCMCIA/Express kartě.

ja ked obcas cestujem po slovensku (ci uz sluzobne alebo sukromne) tak som obcas rad ked mam aspon EDGE a nemusim pouzit GPRS. :) EDGE mne osobne na potreby na ake mobilny internet pouzivam staci tiez.

integrovane v notebooku by som to mal rad tiez ale uz som si na PCMCIA kartu s integrovanou antenou relativne zvykol. je to lepsie ako ked som mal edge kartu SE GC85 do ktorej sa pri pouzivani musela zapajat taka mala antenka. http://notebook.cz/clanky/prislusenstvi ... csson-GC85 na fotkach to nevidno ale konektor tej antenky mal na konci taky maly tenky vystupok ktory sa mi samozrejme raz podarilo zlomit a potom to uz bolo prakticky nepouzitelne. za opravu pytalo sony asi 8tisic tak firma kupila radsej novu kartu :) (option s integrovanou antenou a hsdpa uz)
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

vito45
guru
Příspěvky: 963
Registrován: 07 lis 2006 16:51
Bydliště: blizko PO, intrak: KE J9, Slovensko

Příspěvekod vito45 » 04 čer 2008 09:22

tiež si myslím že na cestu úplne stačí edge ale doma by to chcelo niečo iné :D

Joynty
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 12 bře 2009 15:23

Příspěvekod Joynty » 12 bře 2009 23:37

Ghost píše:2_ceco: ja som mal na mysli to co puppy pisal, ze 4G internet od ceskeho t-mobile nie je chodivy so standardnym UMTS modemom co kupis niekde napr. na alze alebo vo vyssie menovanych notebookoch.

to s tym flarionom a zdielanim SIMky som nepochopil co si myslel.


Myslim si ze sluzbu jako takovou by zvladl jaky koliv modem s podporou teto technologie.
Nicmene nikdo nestoji o to aby sis mohl koupit kdejakej modem a libovolne se pripojovat gratin na nase chudy operatory (NASE??)
Proto se k dane sluzbe vaze i modem a ked se ti rozbije tak mas smulu :D


Zpět na „Diskuse k článkům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti