Poskozeni notebooku (tekutina v klavesnici)

Obecná témata, která přímo nezapadají do výše uvedených kategorií.
stuka
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 16 čer 2006 10:09

Poskozeni notebooku (tekutina v klavesnici)

Příspěvekod stuka » 16 čer 2006 10:14

Dobry den, podarilo se mi prevrhnout sklenku vina do klavesnice (ACER), notebook se zastavil. Vydelal jsem proto baterku a ted notebook susim. Nemate nekdo zkusenosti pri cisteni notebooku pri takovych situacich? Diky.

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 16 čer 2006 13:16

Pokud je jeste v zaruce tak bych to sveril odbornikum.

boo-beek
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 31 kvě 2006 09:35

Záruka...

Příspěvekod boo-beek » 16 čer 2006 13:39

Pokud je NTB v záruce, tak bych to IMHO nesvěřoval servisu, protože o tu záruku takhle člověk akorát příjde. Osobně bych doporučoval vyndat baterku, pokus to půjde i BIOSovou a opláchnout pod vodou. Pak sušit... tejden, dva, tři... :-) Sušit samozřejmě bez baterky a ne v síti...
Nebo si prostě zaplatit za odbornou opravu. Každopádně přesunuji no sekce ACER.

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Re: Záruka...

Příspěvekod admin » 16 čer 2006 15:49

boo-beek píše:Každopádně přesunuji no sekce ACER.


to ale patri spise do "Ostatni náměty k diskusi" :)

... to ze si nekdo naleje piti do klavesnice se muze stat i majiteli jineho notebooku ... proto je to obecna diskuse ... diky za pochopeni
test

Krevety
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvekod Krevety » 16 čer 2006 17:06

myslim ze pokud to popresunujeme skrze 2/3 temat, tak se nic nestane :wink:

- jinak doporucuji to nechat tyden vysusit a risknout to... horsi uz to byt nemuze :?
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)

prometka
občas něco napíše
Příspěvky: 54
Registrován: 15 čer 2006 07:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod prometka » 17 čer 2006 16:39

Ja jsem notas po naliti stavy rozebrala vysusila fenem a den nechala na doschnuti a je to uz skoro tri roky a notas porad funguje, akorat nema rad vlhko nebo nema rad nechat pres noc pod otevrenym oknem a podobne....

potkanus
píše často
Příspěvky: 139
Registrován: 30 kvě 2006 01:41
Bydliště: Plzen!!! Sometimes Praaag

Re: Záruka...

Příspěvekod potkanus » 17 čer 2006 20:23

admin píše:... to ze si nekdo naleje piti do klavesnice se muze stat i majiteli jineho notebooku

Jo, a zvlaste pak majiteli notase acer. Ta souvislost mezi znackou a politim tu je, protoze nekery notase sou vrzavy a plne skvir, nektere sou kompaktnejsi a leccos jeste ustoji. Kazdopadne kdyby se to stalo me, asi bych vzal mrnavej krizovej sroubovacek a trosku to rozebral, protoze slozenej notas se muze susit taky treba mesic a furt bude pri prenaseni cosi zblunkat.... Tim rozebranim minim "trochu hodne rozebrat".
UPDATE: Kdyz to nepobezi ani potom, zpusob, jak ozulit technicke oddelene, urcite nejakej najdes :-D Jeden z nich sem radeji smazal, stejne prijdes na lepsi.
Naposledy upravil(a) potkanus dne 18 čer 2006 10:49, celkem upraveno 1 x.

leon

Příspěvekod leon » 17 čer 2006 22:18

to uz ale zavani navodem k podvodu

potkanus
píše často
Příspěvky: 139
Registrován: 30 kvě 2006 01:41
Bydliště: Plzen!!! Sometimes Praaag

Příspěvekod potkanus » 18 čer 2006 10:47

no dobra, mas pravdu, mazu, at si kazdy poradi sam...

stuka
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 16 čer 2006 10:09

Tak se povedlo

Příspěvekod stuka » 19 čer 2006 11:18

Diky vsem za rady. Nakonec jsem se nechal inspisrovat navodem pro serizeni klavesnice aceru a notebook jsem den po nehode otevrel. K memu prekvapeni byla zasazena pouze klavesnice a oblast kolem baterky. Do nitra (zakladni deska) se temer nic nedostalo. Omyl jsem tedy destilkou zasazene casti a druhy den jsem notebook zase slozil. Zatim to vypada, ze funguje bez problemu.

Pokud se tedy nekomu neco podobneho stane (a notebook uz neni v zaruce, u mne propadla pred mesicem), doporucuji notebook rychle obratit a bud rozebrat (viz. odkaz) nebo zanest do servisu.

leon

Příspěvekod leon » 19 čer 2006 14:52

dobrej postreh je to miti destilovanou vodou ... to by me nenapadlo a nalil bych tam vodu z kohoutku ... destilka bude urcite lepsi


Zpět na „Ostatní náměty k diskusi“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů