Hewlett-Packard Compaq nc8430 - výkonný pracovník

Chcete se vyjádřit k nějakému článku na NOTEBOOK.cz? Zde máte prostor.
CeCo

Hewlett-Packard Compaq nc8430 - výkonný pracovník

Příspěvekod CeCo » 26 úno 2007 20:02

Ajeje - moja srdcova tema! Lutujem autora, ide burka ;)
Ale k veci:

1, Kapacita baterie je dostupna v datasheete - celych 68Wh (co je velmi slusne a najma dokaze notas bezat naozaj 4 hodiny bez zastrcky, aspon prveho pol roka)
2, Multibay (uz som to riesil pri nx7400) to NIE JE - je to len slot na zjednodusenie montaze. Pravy Multibay musi podporovat hot-swap vymenu (t.j. mechanika musi byt odoberatelna cez tu ikonku na liste Win - tuto nie je) a musi mat vlastny cudlik na vytahovanie. Rada nc8230 Multibay mala, nc8430 uz nema.
3, CD-RW - divil by si sa, kolko ludi si to kupi... Niekto nechce/nepotrebuje/nema povolene palit DVD na firemnom PC (kam je toto HPcko smerovane).
4, Citacka podporuje aj MMC karty.
5, Windows je aj Home, Vista bude este chvilu meskat (HP rado testuje tieto business rady dlhsie nez home modely, resp. taiwanci).
6, Znacku Compaq pouziva HP aj pre rady presario - lacnejsie stroje urcene do SOHO segmentu...

A paci sa mi, ze informujete o tejto rade iba 8 mesiacov po jej uvedeni ;) Co sa HP snazi ich rychlo dopredat ci co?

Ale inac suhlasim, ze je to velmi slusny stroj a je vhodny tak na pracu, ako aj na hry ;) (pozdravujem produktaka HP, ktory gulal ocami, ked zistil, ze sa na tom moj 14rocny brat hrava hry - ze "nie je to trochu drahy stroj na hry?")

C

Zpět na „Diskuse k článkům“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů