Prekopírovanie ovladačov

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
pete85
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 27 lis 2007 08:34

Prekopírovanie ovladačov

Příspěvekod pete85 » 09 led 2008 08:13

Ahoj chcem sa spýtať či náhodou neviete niečo o tom ako a aké ovladače z Windows XP prekopírovať do Visty aby na nej išli hry a programy z XP. Podľa jedného predajcu počítačov u nás na záhorí to ide. Povedal že vie spraviť Vistu tak že na nej pôjde 99,9% hier a programov z XP. Neviete niekto ako na to? PLEAS :( :( :( Musím podotknúť že je to veľmi dobrý a skúsený predajca. Chodím k nemu vždy keď niečo potrebujem ale toto mi nechce prezradiť.

vladsoft
píše často
Příspěvky: 141
Registrován: 10 zář 2007 11:50

Příspěvekod vladsoft » 09 led 2008 11:15

Tak na záhorí a skúsený predajca :lol: žiadne ovladace XP nemozes kopirovat do Visty to je blbost. (XP Vista ini model ovladacov navzajom nekompatibilny) . AKo neviem co mas za problem ved vo viste ide normalne 99.9% hier co v XP este sa mi nestalo aby daco neslo.. max ti bude chybat DX9 tak si ho doinstalujes pripadne zapnes hre kompatibilitu s XP inak netreba nic kopirovat atd...Takých skúsených predajcov poznám od tých by som nekupil ani rožky keby predávali... 8)

pete85
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 27 lis 2007 08:34

Příspěvekod pete85 » 14 led 2008 14:10

Tak sa niekto predsa len chytil na túto tému.


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů