U305-5077

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
nano
píše často
Příspěvky: 140
Registrován: 05 led 2008 19:42
Bydliště: Mestečko, SR

U305-5077

Příspěvekod nano » 05 led 2008 19:52

Zdravim vas
mam notebook uvedeny v predmete temy a potreboval by, prosim, som od niekoho skusenejsieho poradit.a probelm spociva v tom, ze laptop je kupeny v USA a bola tam predinstalovana vista, chcel by som tam dat XP, ale nedari sa mi to velmi, pretoze po jeho instalacii, mi laptop nenajde kopec veci (nereaguje na USB, nenajde repro,...)
stiahol som hadam vsetky mozne drivery ako na stranke toshiba.com, tak aj na stranke intelu.
precital som si dake recenzie, najma tych, co sa tykaju U300, a pise sa tam nieco v tom zmysle, ze ten laptop bude pracovat len pod vistou (swarm: To je Intel TurboMemory a ta pracuje pouze pod Vistama).
tu je link http://www.toshibadirect.com/td/b2c/rde ... 08&seg=HHO na ten notebook, tak ak by ste sa prosim na to mohli niekto pozriet a povedat mi, ci to ma vobec zmysel hladat dake riesenie alebo tam nechat vistu.
dakujem

nano
píše často
Příspěvky: 140
Registrován: 05 led 2008 19:42
Bydliště: Mestečko, SR

Příspěvekod nano » 05 led 2008 23:23

no a problem je este aj ten, ze ked si pozriem na stranke toshiba of canada http://support.toshiba.ca/support/Downl ... yModel.asp, su tam sice aj downloady pre xp, ale nie prave pre model, ktory sa najviac podoba tomu mojmu, tak neviem ci mozem pouzit aj tie (pouzit mozem, ale ci to aj k niecomu bude), ktore maju graphic controller Mobile Intel® 965GM Express Chipset, pre kt.su aj ovladace pre xp, kdezto ja mam Mobile Intel® 943GML Express Chipset, aj ked na stranke intelu ma aj tak hodi pri downloade pre 943 na 965, ktory mi ale vyhadzuje pri instalacii chybu

nano
píše často
Příspěvky: 140
Registrován: 05 led 2008 19:42
Bydliště: Mestečko, SR

Příspěvekod nano » 28 led 2008 18:35

tak si teda odpoviem, mozno to niekedy niekomu pomoze: hladaj bratu, kto hlada, ten najde.
nakoniec som nasiel takmer vsetko, co som potreboval, instalacia ako OS, tak aj driverov prebehla v poriadku a teraz sa uz tesim z WinXPpro.
doteraz znamy problem, ktory zostal je, ze ked hladina urovne nabitia baterie klesne pod napr.10%, vonkajsia kontrolka neblika (ako som bol na tom zvyknuty pri asuse), takze ak napr. pozeram film, musim obcas ockom pozriet, ako som na tom. tato vec mi chybala, aj ked som tam mal vistu, tak to mozno je vec toshiby a nie chyba instalacie.
ak ste sa s tym niekto stretol a viete o tom nieco, dajte mi prosim vediet.
vdaka
Lenovo ThinkPad Edge E320


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů