Toshiba Satellite L670-102 a problém s klávesou Y-A-Q-1

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
Pitt
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 19 lis 2013 07:27

Toshiba Satellite L670-102 a problém s klávesou Y-A-Q-1

Příspěvekod Pitt » 19 lis 2013 08:30

Zdravím, od asi 3 týdnu mám problém s klávesemi ( yY - aA - qQ - +1 - CAPS LOCK). Jednou jsem si pozval kamaráda protože mi začalo blbnout kolečko na myšce Genius kterou mám cca... 7 let, kdYž jsem chtěl obraz posouvat dolů tak 3-5x se mi podařilo pootočit a obraz se roloval normálně a pak po otočení 4-6 se vracel o krok nebo i 3 kroky zpět a nebo se mi vrátil na sám začátek a mohl jsem začít znovu. MYslel jsem si, že to je mYškou a tak jsem koupil novou od Logitech bez drát, ale bylo to to samé. Používám ještě na TV jeden set bez drát myš+klávesnicí a tak jsem to vyzkoušel a nic se nezměnilo. Tento kolega mi v OVLÁDACÍCH PANELECH šel na PROGRAMY A FUNKCE no a tam začal řádit. Říká co to tu máš za bordel (to sem nepatří, to taky, co je to ? říkám nevím "pryč" a tak to pokračovalo asi 20 min.) Myslel jsem, že ví co dělá když pracuje u PC firmy a Internetové společnosti. Po jeho odchodu mi nešly spustit ikon na ploše od dvou her které jsem měl rozjeté asi 3 rokY. Pokud myslíte, že se není čemu divit, že mi nějaké tlačítka nefungují když hrají hrY na něm tak zdaní klame. Hrají Need for Speed™ Undercover a Letadla L3 tak jednou za měsíc a to přes HDMI na TV a přes bez drát joystik Logitech tak abYch ušetřil notebook, ale teď už je konec startovací ikony po kliknutí hlásí soubor nenalezen. TOTO MĚ TAK NETRÁPÍ JAK TO, ŽE OD DRUHÉHO DNE PŘESTALY FUNGOVAT KLÁVESY ( yY - aA - qQ - +1 - CAPS LOCK).
Volal jsem mu s říkal, že netuší co se mohlo stát. Napadlo mě udělat BOD OBNOVENÍ a tak jsem to udělal o měsíc zpět po Automatický bod obnovení. POMOHLO, ale jen na klávesy ( aA - qQ - +1 - CAPS LOCK) a co se týče kláves "y" tak ta mi jednou jede a 10x ne, ale je podivné, že velké "Y" po zapnutí SHIFTU nebo CAPS LOCKU jede i když nejede malé "y". Za tu dobu tohoto textu jsem použil malé "y" několik krát někdY jelo a někdy ne a poznáte to tak že tak kde nejelo je velké "Y" které jede bez problému. Volal jsem do Toshiby v Brně tam mi řekli, že to je klávesnici, že se mohlo stát že jsem ji polil, ale to je vyloučeno. JSEM PUNTIČKÁŘ, NEJÍM A NEPIJU U PC, NEKOUŘÍM A PO KAŽDÉM ODCHODU OD PC KLÁVESNICÍ A OBRAZOVKU PŘIKRÝVÁM DVĚMA ŠVÉDSKÝMI UTĚRKAMI KVŮLI PRACHU.
Tak mi řekněte čím to může být ?
Servis Brno TOSHIBA radí přeinstalovat klávesnici, ale už neřekli jak. POMŮŽE TO KDYŽ ZJISTÍM JAK ?
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9089
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 19 lis 2013 10:39

Klavesnice se nepreinstalovava, ale meni kus za kus.
Zkus jeste zformatovat disk a novou instalaci OS.
Asus ROG Strix G18


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů