Toshiba Tecra A10-11M (PTSB0E) - 3G modul Ericcson F3507g

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
Draceksoptik
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 11 zář 2008 10:17

Toshiba Tecra A10-11M (PTSB0E) - 3G modul Ericcson F3507g

Příspěvekod Draceksoptik » 17 led 2013 00:35

Ahojky vsem zde,mam takovou prosbu-nemate nekdo z Vas zkusenost s timto notebookem. Problem s 3g modulem. Nemohu ho nejak aktivovat, hlasi ze nebyl tento modul nalezen. Zkousel jsem oba OS VISTA ci XP primo z jejich tovarny. Neni tam nejaky zadrhel se zapinanim 3G modulu. Pri pouziti Wireless Manageru hlasi, ze zarizeni nebylo nalezeno.. Pritom cca rok fungovalo a pak prestal. Dle mne to bude nejaky nesmysl bud v BIOSu (mam tam verzi 3.00)..Ve firme mame 3 tyto notebooky a presto prestaly fungovat jakoby mavnutim proutkem v tydnu. Pamatuji si, ze aspon pulroku (kdyz jsem marodil v nemocnici), tak jsem pouzival primo timto modulem.. Vyzkousel jsem tyto moduly z tech 3notebooku a nerozpozna ci je snad vypnut. Vypada to, jako kdyby byl ten modul vypnuty. Diky za Vase rady ci tipy ci nejake zkusenosti Vase bych uvital.

EDIT zde dne 12.3.2013:
Takze zatim nikdo nemel zadnou zkusenost.. Skoda..
Stale nefunguje ci snad je nekde vypnut? Uz jsem dal i jinou desku se sim modulem a stejny vysledek. Proste nechapu, ze najednou vsechny notebooky v praci take jako mavnutim proutkem prestal fungovat tento modul.. :-(
Toshiba Tecra A10-11M, OS:VISTA
Asus N61Vn-JX097, OS:
Acer Aspire 8920G, MSI GX700, MSI Wind W100
Dell M5010, HP630
Asus MemoPad 7 MX173
SE K750i,Sony Xperia Mini pro,Lumia 625
2x FSC N560 s !!!128MB!!!- WM6.1 Newplowe

Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů