Nenabiji toshiba satellite a500

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
estezz
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 11 lis 2011 12:48

Nenabiji toshiba satellite a500

Příspěvekod estezz » 11 lis 2011 12:52

ahoj vsem,
mam notebook toshiba satellite a500,
vse fungovalo jak ma nez mi spadla nabijecka na zem a ted nefunguje, poridil jsem novou ale ta nepracuje jak ta predchozi, ma stejne parametry, vystupy atd ale neni origo, po pripojeni nabijecky do zasuvky a ntb se nabiji/jede ze site ale po vypnuti a zapnuti pc treba za 5 minut idkyz nebyl odpojen zadny kabel uz se nenabiji ani nejede ze site ale z baterky a na ntb blika kontrokla kde bezne sviti bile ze jede ze site...

mate nekdo nejakou radu ci vysvetleni ohledne tohoto?

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 11 lis 2011 15:39

Vysvetlenie by tu bolo : nekupovat neoriginalne nabijacky a teda dufam ze to nieje este navyse ten typ nabijacky ktory ked vahovo porovnas s originalom tak vazi o dve tretiny menej aj napriek tomu ze ma napisane parametre rovnake ako original, odporucam kupit originalny adapter bud v servise alebo na ebay ci v nejakom eshope a oplati sa to urobit skôr nez ti odide v notebooku doska .
Ja som nemal dobru skusenost s univerzalnymi neoriginalnymi nabijackami ani od fortronu ktore zrovna neboli ani uplne lacne takze jedine original a je jedno ci to bude pre asus, acer, fujitsu, msi, toshibu - ktorykolvek z tych zdrojov bude lepsi ako tie cinske univerzaly co sa predavaju .
A model A500 by teoreticky este mohol byt v dvojrocnej zaruke nakolko sa mi nezda zeby to bolo take stare tak si to mal reklamovat ak ten adapter je len nefunkcny ale navonok vyzera neposkodeny - ked som rozobral zopar adapterov po pade tak tam zvykne byt odtrhnuta cievka z PCB a pod veci ale vyrobca nijake opravy neriesi takze staci ak je v celku ale nejde a vymeni v zaruke .
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

PcBuh
píše často
Příspěvky: 155
Registrován: 21 črc 2008 08:32

Příspěvekod PcBuh » 12 lis 2011 01:09

Já osobně mam zkušenost s adaptery viz. odkazy , reklamace pomalu žádné a jsou dle mého spolehlivé. Ale jak už zde bylo psáno originál je nejlepší řešení vždy :)

http://www.ppelectronic.cz/zbozi/prislu ... 230v-8-kon
http://www.svetmovano.cz/index.php?cPath=37_46_99
i7-3960x , 4x4GB DDR3 1600Mhz , GAINWARD GTX670 2GB , SSD 240GB Pci-e + 3x 2TB Samsung , 24“ Samsung
ROUTER: Belkin N600 HD
iPhone 5 16GB
BAZAR = Prodávám také jinde


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů