Toshiba Satellite A210 - Pokazena Obrazovka

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
bayaa
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 10 kvě 2008 21:38
Bydliště: Nitra

Toshiba Satellite A210 - Pokazena Obrazovka

Příspěvekod bayaa » 12 říj 2011 19:53

Ahojky, mam Toshibu Satellite A210 1AP. Ma uz tri roky takze nie je v zaruke. V poslednej dobe mam problem. Ked notebook sklopim (uspavaci rezim) a neskor ho otvorim, obrazovka mi nefunguje. PC pracuje no monitor je cierny. To iste robi, aj ked ho normalne vypnem a monitoru sa nedotykam. Chcem ho zapnut, ale ani len nepreblikne, uplne nic, opat pc pracuje no monitor je cierny :( Ak chcem zapnut pocitac tak mam vazne co robit aby sa monitor nastartoval, ak na zaciatku nepreblikne tak sa potom vobec nenahodi. PC musim nasilu zapinat a vypinat kym nezasvieti monitor a potom je to ok, nevypadava. Viete co by s tym mohlo byt? Do servisu sa dostanem najskor az v pondelok, chcem si dat spravit diagnostiku. Ale dotial si asi znicim windows takym krutym startovanim pc :( poznate nieco podobne???

4Life

Příspěvekod 4Life » 12 říj 2011 21:09

Ahoj, mam doma tiež taky isty typ A210 a tiež mi odišla obrazovka. Daj vymeniť podsvietenie t.j Neony a konverter n.o. : wk717k. Malo by ti to pomôcť

bayaa
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 10 kvě 2008 21:38
Bydliště: Nitra

Příspěvekod bayaa » 18 říj 2011 16:59

Tak uz je NB z diagnostiky doma. Monitor je v poriadku, ako aj vsetok hardver na zaklade testov. Chyba je ze sa mi pc velmi prehrial a vznikol studeny spoj, ci tak nejako.. :) opravu nezvazujem, ak by ste mi vedeli poradit cez sukromnu spravu s predajom na suciastky alebo s predajom ako takym tak Vam dakujem. PC normalne bezi, funguje...akurat ze obcas sa zapne az na niekolkykrat.

4Life

Příspěvekod 4Life » 20 říj 2011 19:15

ok napiš mi sukr. spravu .. a prehirevanie nič nema spoločne zo studenym spojom je to totalna kravina si myslim :)) zlatu medajlu panovi technikovi


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů