Tosihiba Qosmio F60-120

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
Rici_X
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 14 lis 2010 07:12

Tosihiba Qosmio F60-120

Příspěvekod Rici_X » 28 lis 2010 21:55

Mate niekto s tymto notebookom nejake skusenosti.Velmi sa mi paci jeho disajn a rozmyslam ze si ho tento tyzden objednam.Ale rozmyslam aj nad Dellom inspiron N5010 a neviem sa akosi rozhodnut.Dell je parametrovo lepsi ale Toshiba ma zaujala viac.Notebook by som potreboval hlavne na fotky(nasledne upravy),filmy,hudbu, a sem-tam hry
Hladal som na fore nejake tie info o tomto modele ale akosi som nic nenasiel :-(
Cital som viacero recenzii o tejto toshibe a hlavne jej vytykali to ze ma blue-ray napalovacku a nema full hd rozlisenie.Inaj je celkom v pohode,a aj tak na mna posobi.
Popripade by ste mi mohli poradit nejaku toshibu do 25000kc

Diky moc

Smajda

Porovnání.

Příspěvekod Smajda » 30 lis 2010 23:19

Zdravíčko, Toshiba má v porovnání o trošku horší procesor a o trošku horší grafickou kartu, lepší 1Gb síťovou kartu, zbytek je podobný, pokud máte na to, si připlatit 2000, doporučil bych Toshibu, vypadá robusněji a značka vypovídá o kvalitě :)
Pokud stále váháte, zde je vcelku rozsáhlá recenze na Dell N5010 http://qvecko.uvadi.cz/
Jsem jejím autorem, snad poslouží! :)


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti