Vynechavanie klavesnice + nefunkcne mult. klavesy

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
jakub023
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 25 dub 2008 06:24

Vynechavanie klavesnice + nefunkcne mult. klavesy

Příspěvekod jakub023 » 08 zář 2010 11:05

Zdravim,
som majitelom notebooku Toshiba P300 serie, minuly tyzden som mierne drsnejsie polozil tasku na zem v ktorej bol a stala sa mi taka neprijemnost, ze od padu vynechava klavesnica a nefunguju multimedialne klavesy pod displejom (ani nie su podsvietene, ale napis Satelite na okraji notebooku svieti). Vynechavanie klavesnice je plne nahodne... pisem pisem a zrazu bum nezaznamena pismeno a, alebo medzernik pripadne nejaky iny znak.

Skusil som dva antivirusy ale v PC okrem nejakych cookies nenasiel ziaden virus ale klavesnica dalej blbne. Chcem sa spytat ci ma niekto podobnu skusenost... este pred tym ako notebook rozoberem... nie je nejake lahsie riesenie?

Dakujem za odpoved.

schano

vynechávání klávesnice

Příspěvekod schano » 11 zář 2010 20:45

mám ten samý problém. ale už u dvou po sobě jdocích noých satellitech l670. ted v textu schválně neopravuji chyby . nrmálně t vynechává. první počítač mě vyměnili, do nového jsmedali naklonovalí disk. no a po tdnu to začalo. myslím i na touch padu je t patrné. takže mám ten smý problém a nvím si s ním rdy.

lukycrust
guru
Příspěvky: 743
Registrován: 24 dub 2008 08:33
Bydliště: Vranov n/T

Příspěvekod lukycrust » 12 zář 2010 05:19

jakub023: skús sa pozrieť,či sa náhodou pri tom páde nepovytiahol konektor od klávesnice..je to možné,ale neviem či to nejako s tým súvisí aj podsvietenie,či je to iba tým jedným káblom...
Lenovo ThinkPad R500(intelGMA) + Advanced MiniDock
HP EliteBook 8540p(3y NBD) + HP Advanced Docking Station


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů