Toshiba Satellite A210-19d - DVD-ROMka nejede

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
veruvercik

Toshiba Satellite A210-19d - DVD-ROMka nejede

Příspěvekod veruvercik » 03 črc 2010 16:32

Ahoj, mám tento ntb už dva roky a z ničeho nic mi nejde DVD-ROMka, když do ní dám DVD, nebo CD, tak načítá, ale ntb ji nenajde, nic se nepřehraje. Nejspíš chybí ovladač, nevíte někdo, co s tím? A navíc se mi celkem dost přehřívá. :(

romusCZ
občas něco napíše
Příspěvky: 28
Registrován: 19 kvě 2008 21:39

přehřívání

Příspěvekod romusCZ » 08 črc 2010 20:42

Co se týče DVD mechaniky, tak těžko říct, pokud ji vidíš v systému (tento počítač ), tak s ovladačem problém nebude ( to ani nebývá ) pravděpodobnější je že odešla, možná skusit čistící CD... S přehříváním problémy u A2xx řady nebývají, většinou stačí profouknout stlačeným vzduchem, u mě stačilo fouknout trošku do větráku, trochu víc do prostoru s ramkou ( díra uprostřed )z noťasu vyletělo mračno vzduchu a teploty klesly o 15-20 stupňů, ani nebylo potřeba notebook nijak rozebírat (lenost zvítězila)
Toshiba A200-23W, T7500 2,2GHz, 4GB RAM, Radeon HD2600(512MB), 2x200GB HDD, Windows 7 Pro 64bit + ext. 24" LCD Samsung P2450H

ewzen
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 črc 2010 14:13

Re: Toshiba Satellite A210-19d - DVD-ROMka nejede

Příspěvekod ewzen » 09 črc 2010 11:18

veruvercik píše:... a z ničeho nic mi nejde DVD-ROMka, když do ní dám DVD, nebo CD, tak načítá, ale ntb ji nenajde, nic se nepřehraje...

Podivej se na mechaniku pres spravce zarizeni, zkus ji tam najit, az ji najdes tak ji zkus odinstalovat a restartuj PC. Po restartovani ji vyzkousej. V pripade problemu s ovladaci po odinstalovani dej vedet.

veruvercik

Příspěvekod veruvercik » 09 črc 2010 21:21

Takže jsem to profoukla, odinstalovala ji, restartovala, po naběhnutí windows se ukázala ta bublina, že ovladač nebyl úspěšně nainstalován. :cry: :(


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti