TOSHIBA Satellite A200-1GM nejde spustit

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
viruzze
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 14 srp 2009 09:45

TOSHIBA Satellite A200-1GM nejde spustit

Příspěvekod viruzze » 14 srp 2009 09:49

zdravim mam taky problem...vlastim vyssie uvedeny notebook a po roku a pol pouzivania mi odysla graficka karta, v servise mi ju vymenili, doma som skusal ci to funguje a fungovalo...lenze vecer v ten isty den mi zase nesiel tak som ho zaniesol do servisu a napisali mi citujem "reklamacia neuznana z dovodu poskodenia jack konektorov a nasledneho vyskratovania maticnej dosky" vraj moje zavinenie, ale neviem ako sa da vyskratovat maticka jackmi :D a keby bola vyskratovana maticna doska tak by som notebook nezapol.. lenze vcera mi isiel cely den a dnes uz nechcel nabehnut zas... neviete co s tym?

a co to vlastne robi? ked stlacim tlacitko pre spustenie notasu, tak sa rozsvieti modra diodka ze je notebook ON ale nepocut ani coolery ani hdd roztacat sa... skusal som aj s baterkou bez baterky vselico ..nic nezabralo
Naposledy upravil(a) viruzze dne 14 srp 2009 09:55, celkem upraveno 1 x.

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 14 srp 2009 09:54

Obrať se na soudního znalce a znovu reklamuj...... Tady ti nic jiného nepomůže ( koukám že ani toshiba není zárukou kvalitního servisu)
MSI GT735

viruzze
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 14 srp 2009 09:45

Příspěvekod viruzze » 17 srp 2009 10:33

tak som tam volal a riesil som to v siemens IT solutions center v bratislave... a manazer mi povedal ze sa zaruka nevztahuje na mechanicky poskodene diely, takze poskodene jacky su sucastou mainboardu a tym padom je maticna mechanicky poskodena... no nic tak budem bez notebooku

Tziky
guru
Příspěvky: 1694
Registrován: 04 zář 2007 21:23

Příspěvekod Tziky » 17 srp 2009 11:00

Tak jak jsem řekl, obrať se na nějakého znalce a pošli jim to tam s jeho posudkem, pokud jsi ty s ním opravdu nic neprovedl tak se neboj a do nich, spousta tzv it "odborníků" se spoléhá na neznalost zákazníků.....a zneužívají ji ve svůj prospěch...
MSI GT735


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů