Satellite U500

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
ToP
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 15 srp 2009 11:46

Příspěvekod ToP » 06 srp 2010 15:58

můj miláček že už je starší? tsss to je urážkáá :twisted:
Ne, je to tak, za měsíc tomu bude fakt rok, co jsem ho z lásky pořidil z ribbonu a hlásim, že jedinou softwarovou chybu, co to mělo, si to na jaře našlo samo a aktualizací BIOSu to zmizlo. Plasty drží, kamera, mikrofon, klávesnice, obrazovka, všecko..... netopí, nehlučí, menší velikost je dlouhodobě parádní, miluju ten multimediální panel!! tahám ho na nahrávání, na kolej, do zahraničí, všechno ťuk ťuk drží a klidně bych ho doporučil znova (navíc s modernějšíma vnitřnostma, já mám ještě 10L verzi). I nějaký ty hry, ač nehraju, ale byla by škoda mu nepotáhnout pérka, to zvládá. A tomu bláznovi, co se furt ptá na GTA4 - ANO, DOKONCE TO NA TÝ MAŠINĚ LZE I DOHRÁT. AvP3 je taky v pohodě a myslím, že si s mojí drzostí troufnu i na Mafii 2, až vyjde :)
Ještě bych po roce dodal, že skoro vůbec nepoužívám HDMI, ani E-SATA (dostal jsem externí disk už s USB... no neber to zadarmo ), DVD-ROM ( :!: ) a to jsem myslel, jak jsem si slušně do zásoby nakoupil konektivitu hehe.

ToP
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 15 srp 2009 11:46

Win7

Příspěvekod ToP » 28 zář 2011 21:56

Toshiba Flash Cards Utility... jak řešíte Eco mode a Fn funkce? Ve W7 nefungují, že?

Palin0
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 13 říj 2008 19:48

Re: Win7

Příspěvekod Palin0 » 01 lis 2011 18:39

ToP píše:Toshiba Flash Cards Utility... jak řešíte Eco mode a Fn funkce? Ve W7 nefungují, že?


v W7funguje vsetko ako ma aj Flash Cards aj Eco rezim....mam to odskusane.....horsie je ze mi neide touchpad (viem iba ze to bude softwarova chyba) a neviem to nijak raz vyriesit


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů