Jak jste spokojení s Toshibou?

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich

jste s TOSHIBOU spokojeni a šli byste do ni znovu?

ano
81
84%
ne
16
16%
 
Celkem hlasů: 97

lapalo
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 04 črc 2013 17:43

Příspěvekod lapalo » 04 črc 2013 17:57

po mojej skusenosti som s TOSHITBOU skoncil. akonahle sa zjavi problem servis sa vyhovara na vyrobcu, predajca na servis atd. bermudsky trojuholnik. narocky vyberam NTB s dlhou prevadzkovou vydrzou v mojom pripade 5hod a ked pride k reklamacii nie su schopny dodat s rovnakou baterkou ako bola original a dodavaju komponent ktory ma problem vydrzat 2h. konci to vyhovorkami a kluckovanim len aby zakaznik nemal nahodou pravo vratit produkt alebo vymenit za druhy. predajca TPD Bratislava nerespektuje ani posudenie podnetu ktory som podal na SOI. tato doba je len velky hnoj posudte sami.

http://www.2i.sk/1b61e3c91a

Humpajs
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 04 črc 2013 21:40

Příspěvekod Humpajs » 04 črc 2013 22:19

Já mám toshibu A300d už 3 roky (+ přede mnou ji měl jeden rok starší bratr) a po tom všem, čím si se mnou noťas prošel jsem rád, že mi ještě funguje (choval sem se k němu jak dobytek). Se servisem žádný zkušenosti nemám, nebylo jich třeba. Za celou dobu co ho mám sem na něm měnil baterii (která už ale taky odešla), šasi (kvůli nešetrnýmu zacházení a chtěl sem, aby zase vypadala jako nová) :) a i celý víko s displejem (nechtělo se mi to rozebírat kvůli zlomenýmu pravýmu pantu). Ale co čert nechtěl, pravej pant se znovu zlomil (po cca 2 měsících od výměny). Vyřešil jsem to tak, že sem rozebral, vyndal pant, povolil a dal ho zpátky a jen přišrouboval k plastu víka. Tak to vydrželo nějakej měsíc a šroubky nakonec pant neudržely. Tak to teď mám jen na volno a většinu váhy víka drží levej pant. Pak se mi povedlo ukroutit si jeden z 8 šroubů, který drží chlazení na procesoru a grafice a i přes tuhle prasárnu noťas funguje docela v pohodě, i když je na něm znát, že topí.
Od výměny šasi sem k noťasu znatelně přátelštější a nebýt minulých prasáren, tak by zlobil jen pant a baterka.
PS: Noťas je ještě dneska po všech stránkách funkční ;) ale na přenášení z místa na místo to už moc není, takže už pomalu pokukuju po novým Noťasu, možná opět po Toshibě :)

drutek
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 07 lis 2013 18:34

satelite c50 a

Příspěvekod drutek » 07 lis 2013 18:41

nazdar
ať zbytečně nezakládám nové téma, je už tu něco o satelite c50 a nebo všeobecně o funkčních klávesách?
dík za odpověď


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů