Toshiba Satellite Pro A300

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
Randyz
občas něco napíše
Příspěvky: 56
Registrován: 08 pro 2008 02:17

Příspěvekod Randyz » 13 led 2009 05:37

Me nakonec od koupe odradilo to nizke rozliseni :-( Kdyby bylo vyssi tak bych ji asi hned bral :-(

tralala112
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 24 lis 2008 17:03

Příspěvekod tralala112 » 13 led 2009 10:12

Zdravim, rozmyslam o kupe A300-1NT, mohli by ste mi prosim povedat ake ma prevedenie sasi, ci sa prehrieva, aky ma zvuk? pripadne ake hry ste na nej rozbehali? Proste taku mini recenziu? vopred dakujem.

tomaash
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 13 led 2009 14:05

Příspěvekod tomaash » 13 led 2009 14:36

tralala112 píše:Zdravim, rozmyslam o kupe A300-1NT, mohli by ste mi prosim povedat ake ma prevedenie sasi, ci sa prehrieva, aky ma zvuk? pripadne ake hry ste na nej rozbehali? Proste taku mini recenziu? vopred dakujem.


Zdar,
notas jsem si koupil pred Vanocema a tak byl čas ho trochu vyzkouset.
Takze moje prvni poznatky:
Predne vzhled: v realu vypada daleko lepe nez na fotkach, narozdil od Quosmia F50, o které jsem uvažoval - to byl běs :-) Ale každému se líbí něco jiného.
U prodejcu na e-shopech maj nekdy spatne foto - notas ma ctecku otisku, obcas se objevuji fotky predesleho modelu.
Sasi je pevne, vse pekne slicovane.
Klavesnice jak uz nekdo psal je nachylna na pruhyb, to je pravda, me to nedalo a vsiml jsem si, ze je lehce vyboulena ven vcetne sasi,nevim jestli je to schvalne, ale neresim to.
Operační sysem: Visty ihned sly do pryc, preinstalace Win XP, to byl u me nejdulezitejsi argument ve vyberu notasu. Instalace xpcek probehla bez problemu - 1/2 hodiny.
Vydrz chodu na baterie se prodlouzila oproti Vistam o cca 20% :-)
Zvuk: muzu srovnavat s kolegovym Pavilionem je velice dobry a hlavne notas hraje velice nahlas.
Obraz: zde jsem take spokojen, inklinuji spise ke svetleji nastavenem obrazu a maximalni jas mi bohate staci.
Hry: zkousel jsem zatim jen Far Cry 2 , absolutne bez problemu v nativnim rozliseni a vysokych detailech.
Naopak v COD 5 jsem byl nucen stahnout detaily na minimum aby se to dalo hrat, to me celkem zklamalo.
Hlavni nedostatek na totasu vidim akorat v absenci HDMI - to je opravdu skoda.
Jinak podle me pomer cena (20.500,- vc.DPH) ku vykonu nema v dane kategorii konkurenci.
Jestli by te jeste neco zajimalo tak napis.
Snad jsem Ti pomohl, mej se.

T.johny
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 09 led 2009 01:57

Příspěvekod T.johny » 13 led 2009 16:42

dík moc sice si neodpovidál na můj dotaz ale byl stejný,takže stejně dík.No mě by ještě zajímala hlučnost,jestli se přehříva(normální práce a jak je na tom při hraní),a jaká je teda výdrž stěma XP?a na klávesnici se piše dobře?

zatím čau a dík

tomaash
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 13 led 2009 14:05

Příspěvekod tomaash » 15 led 2009 10:17

T.johny píše:dík moc sice si neodpovidál na můj dotaz ale byl stejný,takže stejně dík.No mě by ještě zajímala hlučnost,jestli se přehříva(normální práce a jak je na tom při hraní),a jaká je teda výdrž stěma XP?a na klávesnici se piše dobře?

zatím čau a dík


Zdar,
hlučnost při normální praci v normálu - nijak mě to neruší.
Při hraní her samozřejmě ihned nastupuje chladič grafiky a ten uz je znat, ale o ten se za chvilku taky nestaram - hraju, ne? :-)
Trochu mě vadi jak je hlučná dvd mechanika při práci, kam se prdi desktop.
Je tam nainstalovanej nejakej programek na omezeni rychlosti pri čteni - ideálni na filmy z dvd a musim uznat, ze je to znát.
Klávesnice je také vyhovujici, jak jsem psal lehce prohnuta nahoru, mozna schvalne pro to psani. Mě se obecně na klavesnicích na ntb píše blbě, takže objektivně to posat nedokážu. Ja mam stejně pod stolem druhou klávesnici, přes kterou hraju.
Výdrž s XPčkama je jak jsem psal o něco větší, odhaduju tak 15-20%.

cau

T.johny
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 09 led 2009 01:57

Příspěvekod T.johny » 15 led 2009 15:11

jo dík hodně si mi pomohl,jako jeden z mála :wink:
Tak zatím čau a ještě jednou dík

Metalista
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 01 zář 2008 17:16

Příspěvekod Metalista » 14 úno 2009 16:19

Zdravím,
neviete niekto kde by som mohol nájsť slovenský (poprípade český) manuál na notebook Satellite PRO A300-1NT?
Diky moc

Trane
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 21 srp 2008 17:47

Příspěvekod Trane » 23 úno 2009 16:01

Zdravím, chtěl bych si tento notebook pořídit, ale najednou ho nikde nemají a neví kdy zase bude na skladě, nevíte o nějakém solidním českém eshopu, kde by ho ještě měli ? Díky

tomaash
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 13 led 2009 14:05

Příspěvekod tomaash » 25 úno 2009 15:02

Trane píše:Zdravím, chtěl bych si tento notebook pořídit, ale najednou ho nikde nemají a neví kdy zase bude na skladě, nevíte o nějakém solidním českém eshopu, kde by ho ještě měli ? Díky


Myslím, že už ho asi neseženeš, ale tipnul bych si, že bude v brzké době nahrazen podobným modelem, takže bych určitě vyčkal bejt tebou.
TOSHIBA Satellite Pro A300-1NT; WIN XP; myška LOGITECH VX Nano Cordless Laser; tv tuner AVer Volar Black HD

tomaash
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 13 led 2009 14:05

Příspěvekod tomaash » 25 úno 2009 15:10

Metalista píše:Zdravím,
neviete niekto kde by som mohol nájsť slovenský (poprípade český) manuál na notebook Satellite PRO A300-1NT?
Diky moc

českej manuál Ti můžu poslat mailem, jestli chceš?
Je to v pdfku a ma to cca 6MB
TOSHIBA Satellite Pro A300-1NT; WIN XP; myška LOGITECH VX Nano Cordless Laser; tv tuner AVer Volar Black HD

Metalista
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 01 zář 2008 17:16

Příspěvekod Metalista » 26 úno 2009 13:51

Jasne, poslal som ti SS s mojim mailom :) dikes
Lenovo B5400

CTiTeL
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 28 úno 2009 18:27
Bydliště: Opava

Příspěvekod CTiTeL » 01 bře 2009 16:10

Trane píše:Zdravím, chtěl bych si tento notebook pořídit, ale najednou ho nikde nemají a neví kdy zase bude na skladě, nevíte o nějakém solidním českém eshopu, kde by ho ještě měli ? Díky


Tady http://barbone.cz/index.asp?stiid=78600 ... TCAMVB+XPP by ještě mohl být, mají zde napsáno - na objednávku, z toho odvozuju, že by tam nějaký ten kousek ještě mohli mít. :)

Python.P
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4172
Registrován: 07 bře 2009 19:56

Příspěvekod Python.P » 08 bře 2009 13:16

tak zde je skladem: http://www.ribbon.cz/toshiba-satellite-pro-a300-1nt a mohl bych ještě poprosit majitele tohoto stroje o neaký screen kde je hra + FPS byl bych mooooc rád třeba od tomaash to FarCry2 tak kolik si měl FPS? děkuji

Metalista
občas něco napíše
Příspěvky: 21
Registrován: 01 zář 2008 17:16

Příspěvekod Metalista » 05 dub 2009 10:28

Neviete niekto kolko tento notebook (-1NT) zere Wattov na najvyssom vykone a kolko so zavretym vikom? :)


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů