Toshiba Satellite Pro M70 - problem s grafikou

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
dunadan21

Toshiba Satellite Pro M70 - problem s grafikou

Příspěvekod dunadan21 » 04 lis 2006 13:44

Ahoj, vyskytl se mi problem u notebooku Toshiba Satellite Pro M70 a potreboval bych, prosim, poradit pokud byste nekdo vedel co s tim. Znicehonic mi jeden den nenajely windowsy, jejich nahravani skoncilo u obrazovky "Vitejte", zobrazilo se jen to modre pozadi a dole siroky bily pruh, ktery tam nema co delat. Tak jsem zkusil spustit pocitac jeste jednou, ale vetsinou to udelalo to same, nebo se tam objevil jeste sedy pruh navic popripade windowskovska modra chybova zprava, ze chybu zpusobil soubor ati2dvag.dll. Pri samotnem startu pocitace a windowsu se mi pres napisy objevuji cervene horizontalni slabe cary, ktere tam predtim take nebyly.

Zkusil jsem ted pres stav nouze odinstalovat ovladace pro grafiku (ATI MOBILITY RADEON X700) a restartovat pocitac a Windowsy v pohode nabehly, pri najizdeni ale zustavaji ty barevne cary. Nenastavim taky vetsi rozliseni nez 1024x768. Jakmile nahraju nejake ovladace, tak se cely problem opakuje znovu. Stahnul jsem nejake ovladace ze stranek Toshiby, protoze Catalysty mi nainstalovat nejdou (pry nejsou kompatibilni), ale ty jsou nekdy z konce roku 2005 a stejne to nefunguje.

Nevite prosim nekdo co by s tim mohlo byt? A jestli je to spis softwarova ci hardwarova chyba?

Predem diky moc za kazdou odpoved.

Petr

Fluke
občas něco napíše
Příspěvky: 78
Registrován: 24 čer 2006 16:50

Příspěvekod Fluke » 04 lis 2006 20:47

Zkus si ještě stáhnout z www.omegadrivers.net alternativní ovladače a i když s něma to bude blbnout, tak je možné, že je něco s grafikou.
Asus PRO5DID, C2D T6570, 4GB Ram, nVidia GT320m 1GB, 500GB HDD, 15,6" glare
FSC Amilo A1667G, T64 MT-32, 1GB Ram, ATI MRx700 128MB, 100GB HDD, 15,4" glare


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů