instalace

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
egold
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 24 zář 2007 16:00

instalace

Příspěvekod egold » 03 lis 2007 02:13

Zdravim,
potreboval bych s necim poradit. Na mem Vaiu FZ21Z je spousta predinstalovanych programu, ktery nepotrebuju a chtel bych se jich zbavit. Nevim, ale jak to provest. Urcite by slo ty aplikce postupne odinstalovat, ale to se mi nezda jako optimalni reseni.
Spis bych chtel udelat cistou instalaci Windows a event. k tomu pridat par aplikaci, co jsou tu predinstalovany(uzitecny). Nemam zadne instalacky, tak jsem vypalil 3xDVD-obnovitelne disky(jsou na nich napr. i ty demoverze Officu apod.?) . Nevite, zda se z techto DVD daji vytahnout programy, ktery potrebuju(WinDVD, Vaio, apod..)
Jak bych mel nainstalovat novy system? Vim, ze by mel byt na disku nejaky oddil, kde by mela byt instalace Win...
V Recovery centru jsem nasel polozku Wipe and erase data a nevim, co si pod tim predstavit. Smaze to jen aplikace+data a nebo i system?
Muzete mi nekdo napsat, jak to vsechno funguje...
Docela se v tom ztracim (v navodu je popsano nekolik zpusobu zaloh, ale nevim presne, co ktera zaloha obsahuje atd...)

Take bych chtel pouzivat jiny firewall a antivir. Musim predtim deaktivovat Win. firewall + neco dalsiho?

Dik za pomoc

glasik

vaio

Příspěvekod glasik » 03 lis 2007 18:21

obrat se na prodejce, tohle ti udelaji bezne a gratis


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů