Sony Vaio FZ11M s GeForce 8400M GT s technolgiiTurboCache

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
JA

Sony Vaio FZ11M s GeForce 8400M GT s technolgiiTurboCache

Příspěvekod JA » 18 srp 2007 16:59

chtel bych se zeptat na dve veci ohledne tohoto notebooku trochu mne zarazila jeho velikost pameti kterou ma graficka karta je to jen 64mb, cetl sem ze ta grafika je z nove rady od nvidii ale ta velikost te vlastni pameti mne trochu znepokojuje ted je tu ta technologie turbocache s tim ze si muzu nasdilet pamet z operacni RAM pameti cili grafika bude mit vetsi pamet ale nejsou s timto sdilenim nejake problemy ? neprojevi se to na NB ze bude hodne spomaleny i kdyz nasdilim jen 128 nebo 256 ram pameti ?
a jeste dalsi otazka to sdileni pameti si nastavuju v biosu nebo kde presne ?

Gulii
píše často
Příspěvky: 453
Registrován: 04 zář 2006 09:57

Příspěvekod Gulii » 18 srp 2007 23:19

To sdílení by se mělo nastavovat automaticky dle potřeby... A těch avizovaných 64MB VRAM je opravdu málo... nasdílení další MB paměti ale rozhodně brutální zvýšení výkonu nepřinese... :wink:
Dell Latitude XT

JA

Příspěvekod JA » 19 srp 2007 10:25

tak ted jsem znejistel, takze ta graficka karta je na dnesní hry a take o neco starsi hry pomerne slaba ? ja myslel ze tu 64mb pamet kompenzuje to potrebne sdileni z ramky :evil:

Mountin
píše často
Příspěvky: 387
Registrován: 05 srp 2007 15:34
Bydliště: Krkonoše
Kontaktovat uživatele:

Re

Příspěvekod Mountin » 19 srp 2007 11:05

O paměť jde u grafiky až v skoro poslední řadě, obzvlášť tím že tato grafika je z Low-endu (sice vyššího ale Low-endu) takže žádné oslnivé výkonny opravdu podávat nebude... Počítej že si sice nový hry (tím myslim letošek) ale v hroznym rozlišení a kvalitě nastavení a do budoucna se moc nekoukej
Live youre life, like it's youre last day... and then die
FSC Amilo Xa 1526: Tur.X2 TL56; 1024MB RAM; 160GB 5400.0; Go7600 256MB; Microsoft VHP; 17"

JA

Re: Re

Příspěvekod JA » 19 srp 2007 11:52

ok, no je to prece jenom notebook takze myslim ze aspon takhle bude ta grafika stacit, diky za objasnení

Skellen

Příspěvekod Skellen » 28 říj 2007 01:48

Nevite nekdo, jestli nemuzu to sdileni pameti nejak rucne nastavit? A jestli se to tak opravdu deje automaticky?


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů