Sony VAIO FIT 15 - akce při zavření víka (krytu)

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
JohnDoe
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 30 led 2015 09:23

Sony VAIO FIT 15 - akce při zavření víka (krytu)

Příspěvekod JohnDoe » 30 led 2015 09:38

Dobrý den,

před nějakým časem jsem si pořídil notebook Sony Vaio FIT 15. Je to typ notebooku dělaný ve stylu Macu a to tak, že ze spodní strany nemá absolutně žádné průduchy na ventilaci. Má je umístěné na nad klávesnicí a ofuk z ventilátoru jde přímo na display. To samotné by problém nebyl. Avšak jsem narazil na jeden malý zádrhel. Klasicky se ve windows dá nastavit, že při zavření víka, se nemá provádět žádná akce. Já tam ovšem tuhle akci nemám. Mám tam jen Vypnout, režim spánku a režim hybernace. Jediné možné vysvětlení pro tenhle nedostatek by mohlo být právě umístění ventilace. V případě, že bych ho zavřel, tak by vzduch neměl kudy proudit ven.

Proto bych se rád zeptal, zda nemáte někdo zkušenost s tím, jak tuhle možnost aktivovat?

PS: pro ty rejpaly, kteří by se mě chtěli pokusit přesvědčit o tom, že tam ta možnost je, NE NENÍ!!! :D A druhá věc, pokud by jste mi chtěli říci, že už jsem si sám odpověděl slovy, že by vzduch neproudil ven. Bohatě by mi stačilo ho jen přivřít, tak aby se vzduch dostal ven, ale aby se mi přes noc na něj neprášilo tak moc. Zpravidla ho mám přes noc zapnutý a poslouchám hudbu.

Předem děkuji za odpovědi a přeji krásný zbytek dne

Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti