Sony Vaio VPC EH 1M1E reinstalace

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
maldini
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 01 zář 2011 22:00

Sony Vaio VPC EH 1M1E reinstalace

Příspěvekod maldini » 01 zář 2011 22:07

Zdravím,

dostal se mi do rukou tento notebook. Potřeboval bych ho kompletně reinstalovat. Instalační DVD na WIN 7 64-bit mám, nicméně mám docela problém s ovladači. Nechci instalovat úplně všechny aplikace od Sony, které stejně nevyužiji, proto bych chtěl poradit, co a kde nainstalovat.

Díky moc za radu.

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 01 zář 2011 22:26

předevšim doporučuji, vypálit si předem DVD s instalací jejich systému ... maj tam na to utilitu

maldini
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 01 zář 2011 22:00

Příspěvekod maldini » 01 zář 2011 22:30

Jenomže když to udělám, opět se mi tam nainstalují všechny ty s*ačky. Zálohu jsem si i přesto udělal, nicméně pořád se mi to nedaří nakopnout... :(

maldini
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 01 zář 2011 22:00

novinka

Příspěvekod maldini » 02 zář 2011 10:49

Tak už jsem se tím prokousal, PC jsem kompletně přeinstaloval, včetně smazání všech oddílů, OS běží jak má. Nicméně mám několik problémů - nelze aktualizovat síťový adaptér Ethernet, nikde nemůžu najít ovladač. Dále nemůžu najít ovladač pro webkameru (teď je mrtvá) a pro tlačítko WEB, které by mělo fungovat při vypnutém PC pro přístup na net. Na stránkách podpory SONY jsem nenašel úplně všechno, dost toho tam chybí a přiznám se, že nevím, kde dál hledat... Díky moc za pomoc!

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 09 říj 2011 21:02

Na tejto stránke nájdeš všetky potrebné ovládače.
Inštaluj len to, čo je označené ako driver.

http://support.vaio.sony.eu/computing/v ... px?l=cs_CZ

Keď budeš mať problém s multimediálnymi tlačidlami (jas, hlasitosť, ...)
pozri si túto sekciu, napísal som tam riešenie.

http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... hp?t=32533

Čo sa týka toho tlačidla WEB, tak to sa po stlačení zavádza alternatívny operačný systém pokiaľ dobre viem, ale ako to obnoviť, to neviem, určite niekto iný vie :wink:


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů