SONY VAIO YB2M1E/S

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
SonG
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 05 čer 2010 17:18

SONY VAIO YB2M1E/S

Příspěvekod SonG » 09 srp 2011 13:03

Caute, týden zpátky jsem koupil tento notebook ciste pros tudijní účely a internet, sem tam nějakej ten film...
http://interlink.tsbohemia.cz/notebook- ... 27224.html

Předtím jsem měl celkem nabouchanej Acer, kterej zvladal skoro kazdou hru, a v tom je ten kámen úrazu. Koupil jsem ho proto, abych vůbec dodělal školu, a odnaučil se hrát PC hry....V těchto malých notebocích se moc nevyznám, proto bych uvítal vaše názory a komentáře...dík!

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 09 srp 2011 13:05

nějak nechápu, na co se vlastně ptáš

SonG
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 05 čer 2010 17:18

Příspěvekod SonG » 09 srp 2011 13:08

Ptám se, zda-li jsem dobře koupil, protože jsem si vždycky kupoval notebooky vetší a výkonnější. Chci jen slyšet názor a zkušenosti lidí, co se s tímto notebookem už dostali do styku...

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 09 srp 2011 13:11

tak to záleží uživatel od uživatele co a jak mu vyhovuje ... pokud se Ti na něm doře pracuje, tak jsi koupil dobře ... pokud Ti něco vadí, tak máš asi problém

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 09 srp 2011 23:26

Pre porovnanie s inými mini-notebookmi.
Procesor to má AMD Zacate, je to oveľa lepšie ako Intel Atom.
Má to grafiku HD 6310 a to je oveľa lepšie ako Intel GMA.

Týmto nechcem generalizovať (a robiť flame), že platforma AMD je lepšia.
(osobne preferujem Intel)

Na tomto notebooku si zahráš menej a stredne náročné hry a taktiež aj niektoré novšie na nízkych detailoch.

Záver: Na internet, školu, angry birds, counter strike a občas nejaký ten film by Ti stačila aj konfigurácia Intel Atom a GMA.

BTW: Kameň úrazu nieje v tom, že si mal nabúchaný Acer, ktorý zvládal každú hru, ale v tom, že si ho na hry využíval a (ruku na srdce) nevenoval si sa škole.

Pozri sa do môjho podpisu, mám 17 a tento notebook mám už vyše roka. Mám natrieskané dvojjadro s 6mb cache, gigovú grafiku a 8 gb Ram, po miernom pretaktovaní grafiky to utiahne náročné hry.

http://notebook.cz/body_testy.html

Ale hry na tom notebooku hrám málo
(občas na LAN párty CS alebo Portal2)
Som rád, že na tom natrieskanom dvojjadre rýchlo pracuje napríklad virtuálny stroj.

Keď sa porozhliadneš, tak zistíš, že sa okrem hrania hier dajú na PC robiť aj oveľa zaujímavejšie a vzrušujúcejšie veci :wink:
... ale to už som zašiel mimo témy 8)

SonG
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 05 čer 2010 17:18

Příspěvekod SonG » 10 srp 2011 12:39

Tak tak, postupem času začínám zjišťovat, že život není jen o hrách :) díky za tvoje shrnutí, nějak tak jsem si to představoval :) ať se ti daří.


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů