Oprava Sony Vaio VPCEB1S1E

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
Tuttinho
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 01 dub 2010 17:16

Oprava Sony Vaio VPCEB1S1E

Příspěvekod Tuttinho » 24 čer 2011 12:30

Zdravim,

reklamoval jsem vaio z urcitymi problemy, mimo jine nefungoval Dx11 a samozrejme piskal, notebook byl opraven s tim ze mi mimo jine vymenili i vetrak, jenze nyni je notebook chvilku v provozu a zacal se nehorazne prehrivat, v beznem provozu je vsechno na 50+, kdyz zapnu napriklad FIFU 11 ihned jde teplota k 80, coz si myslim, ze je hodne, a cca po par minutach hrani mi tam naskoci cerna obrazovka a musim to radej vypnout.

Mam silne podezreni, ze mi tam dalii nejaky neoriginalni levny vetracek, ktery je navic hlucnejsi nez jsem byl zvykli a stejne to nezvlada, predem upozornuju, ze jsem pri zadavani reklamace neuvadel nic o prehrivani atd.

Jak postupovat pri zadavani nove reklamace? Mam si tam i zacit stezovat?

Zatim nechci uvadet jmeno firmy, kde jsem notebook koupil a i reklamoval, ale je to jedna z nejvetsich na trhu.

Jeste mi tam bylo nalhavano, ze vaio posilaji do Anglie!!!! COZ NEBYLA PRAVDA!!!

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 24 čer 2011 13:40

myslím, že bys to měl uvést, ať se dá bavit konkrétněji.
Lenovo X1 Carbon Touch

* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *

Tuttinho
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 01 dub 2010 17:16

Příspěvekod Tuttinho » 24 čer 2011 16:06

tsbohemia

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 24 čer 2011 19:59

z čeho jsi poznal že ntb nebyl v Anglii? od toho bych se odrazil, aby se zjistilo kdo prováděl opravu.
Lenovo X1 Carbon Touch



* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *

Tuttinho
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 01 dub 2010 17:16

Příspěvekod Tuttinho » 25 čer 2011 23:21

Protoze kdyz me tsbohemia ani nevolala a nikdo mi to tam nezvedal, tak jsem si pak volal nejspis do jejich opravny pocitace.info a tam mi oznamili, ze notebook opravili a poslali do Brna, tak z toho.

A co je nejhorsi notebook uz zacal piskat i na nabijecce, takze to tam jdu zitra vratit.

sniip26
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 07 říj 2012 13:54

Příspěvekod sniip26 » 29 lis 2012 07:48

Nikam to neposielaju, to su keci, robim v servise, pokym si s tym neveidia rady rak to u nich kvasi aj pol roka v polici, pokym sa niekto odhodla to spravit :D Vymen pastu na cpu a gpu, daj noctua sice co to stoji no je najlepsia, ked ti nejde dx11 skus reinstall driverov.


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti