Problem s vykonem Sony Vaio VPCF11/M1E

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
Jirka21

Problem s vykonem Sony Vaio VPCF11/M1E

Příspěvekod Jirka21 » 30 kvě 2011 16:14

Dobrý den, v softwaru se moc nevyznám a tak se chci zeptat zde. Už rok vlastním tento notebook a v poslednim mesici se mi zdá, že ztrácí výkon (aspon co se týče grafiky). Jsem příležitostný hráč a nyní se mi jak kdyby zadrhává obraz skoro u každé hry, např i u 4 roky starych hrach jako rFactor. To stejné se děje i při snížení detailu o polovinu. Obraz se stále zadrhává uplně stejně. Nevite někdo co s tím? Zkoušel jsem už i stáhnout starši ovladače rovnou ze sony stránek, ale žádný efekt. Předem mockrát děkuji za tip. Popřípadě, mohl by někdo poradit jak se dá notebook resetovat do puvodniho stavu v jakym byl od prodejce?

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 31 kvě 2011 16:06

zacalo se to dit po nejake akci? ... treba po instalaci nejakeho noveho SW?

antivirus na notebooku je?

Recovery (obnoveni systemu do puvodniho stavu) by melo byt dostupne po stisku tlacitka SONY Asist

Jirka21

Příspěvekod Jirka21 » 31 kvě 2011 19:48

no zdálo se mi ze to zacalo delat po nainstalovani novych grafickych ovladacu co jsem stahnul primo na GK na nvidia strankach, ale nejsu si uplne jistej. Jinak antivirus mam ESET Smart security 4 v pohode licencovanej...
kazdopadne myslis ze by to recovery v tomto pripade mohlo pomoct?

Uživatelský avatar
admin
Site Admin
Příspěvky: 1669
Registrován: 05 kvě 2006 11:52

Příspěvekod admin » 31 kvě 2011 20:32

Recovery ukáže, jestli jde o problém HW nebo SW

pokud bude vše ok, jde o problém driveru, pokud bude chyba i po Recovery, je problem nekde uvnitr HW

... a pozor, recovery smaze vechna data, je treba predem zazalohovat dulezite soubory ...


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů