Sony VAIO VPCEBE1E1_problém_se_zapínáním_WiFi

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
unk.cory
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 25 úno 2011 10:48

Sony VAIO VPCEBE1E1_problém_se_zapínáním_WiFi

Příspěvekod unk.cory » 25 úno 2011 10:57

Zdravím,
natal mi včera z ničeho nic problé. Přestala mi chodit wi-fi na notebooku. Na reakci změny polohy tlačítka, se indikátor nerozsvítí, ale Windows zaregistruje změnu polohy, ukáže se okno VAIO Smart Network, ale Wi-Fi se nezapne. Bylo mi porazeno, že mám vyndat baterii ntb na 10ec. Zkusil jsem to, i potom déle, a stále nic. Při restartu nebo načítání OS, e indikátor rozsvítí, ale při zalogování do Windows, zhasne, a už e nerozsvítí a nastane zase problém, který jsem líčil výše.

Na Googlu jem našel radu tuto:
http://en.kioskea.net/forum/affich-2882 ... ch-problem

ale jaksi nevím, jak se k tomu dostat a odstranit to, nebo vypnout, cokoliv.

Děkuji za rychlou odpověď, která jakkoliv pomůže rozchodit wi-fi.

buraccio
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 04 zář 2010 11:10

Příspěvekod buraccio » 01 bře 2011 17:00

.. . v nabídce start klikni na spustit . . . a potom napiš do řádku "regedit" a stiksni enter .. dostaneš se do editoru registrů . . . běž podle rady na odkazu, co jsi zveřejnil:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

a podívej se co Ti všechno startuje se startem Windows. Dle rady v tom odkazu by to mohl způsobovat nějaký Lan manager od cizího výrobce, který byl mohl wifi nějak blokovat . . . :wink:
- - - Sony VAIO EB1M1E - - -

unk.cory
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 25 úno 2011 10:48

Příspěvekod unk.cory » 01 bře 2011 17:05

Tak už to je vyřešené. Nevím proč, ale teď to funguje už normálně zase. Zkusil jsem manuálně myší přetahnout v VAIO Smart Netwrok tu ON/OFF, a šlo to. I posuvník na panelu laptopu reaguje. Zvláštní, ale VYŘEŠENÝ. :-) :)


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů