FW41E

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
laufas
občas něco napíše
Příspěvky: 49
Registrován: 04 čer 2009 15:26

FW41E

Příspěvekod laufas » 30 dub 2010 22:37

caute. mam vaio FW41E, visty, co k tomu byly a 2 problemy.
teda problemu je vic, ale rady typu zkus to v linuxu jsou mne jako neznalkovi k nicemu

tedka potrebuji poradit, jak vyresit:
na touchpadu mi nejde posouvat vertikalne, proste to najednou prestalo jit. chtel jsem stahnout novy ovladac, ale cucim na ten web a nevim co kde jak.

2. jde nejak vratit do tovarniho nastaveni nastaveni sitoveho pripojeni - wifi? proste wifina mi sla v pohode, pak jsem se pokousel ji nastavit na skolni nastaveni a uplne jsem to dodrbal, ze nejde ani to ani to. pise mit to, ze nastaveni notebooku nesouhlasi s nastavenim site (nebo neco takoveho) a cerbeny kriz pri vyberu wifi siti.

prosim, najde se nekdo, kdo by mi s timto poradil? diky vam :)
ex Vaio fw41e
nyni Asus GL552JX-DM021T

jarkov1

Příspěvekod jarkov1 » 01 kvě 2010 16:10

Ten touchpad to bude asi vypnutá aplikácia touchpadu, myslím že sa to volá alpdrv.exe alebo tak nejak. Ale dole v tray by mala byť ikona touchpadu a tam sa to nastavuje.

Čo sa týka tých sietí...skús v správcovi zariadení odinštalovať wifi kartu a potom ju znova naištalovať cez pridať hardware. To by malo nahodiť továrenske nastavenie...

Tu je stránka pre stihnutie driverov pre Tvoje Vaio /FW41E/.
Ešte predtým ako sa pustíš do vyššie uvedených návrhov riešenia problému preinštaluj driver touchpadu a wifi karty, konkrétne
Pointing Device Driver a Wireless Lan Driver (Intel) 32bit v sekcii Aktualizácie.

http://support.vaio.sony.eu/computing/v ... GN-FW41E_H

laufas
občas něco napíše
Příspěvky: 49
Registrován: 04 čer 2009 15:26

Příspěvekod laufas » 02 kvě 2010 14:08

diky moc. zkusim to a pak se ozvu
edit: vyreseno, jeste jednou diky!!!
ex Vaio fw41e

nyni Asus GL552JX-DM021T


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů