WIFI problém a záruka.

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
gore.m
občas něco napíše
Příspěvky: 70
Registrován: 21 úno 2007 10:06

WIFI problém a záruka.

Příspěvekod gore.m » 06 dub 2010 13:08

Dobrý den,

mám sony vaio FW11E.
Již byl jednou v opravě kvuli odštípnutí krytu.

Ted mi (po půl roce) blbne WIFI, přestává svítit kontrolka a adapter vypadává (win hlásí, že je adapter vypnutý) pak se z ničeho nic wifi zase samo zapne a funguje.

Je to adapterém, nebo to může být i Winem (řízení spotřeby je nastavené na "nevypínat")?

Co se reklamace týká, ruší oprava reklamační lhutu dvou let? Nebo se na jiné zařízení v notebooku vztahuje nadále dvou letá záruka?

děkuju

Krevety
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvekod Krevety » 06 dub 2010 15:24

obnov tovarni nastaveni, vyzkousej wifi a uvidis...

tu druhou cast dotazu nechapu, asi by sis mel precist podminky u prodejce / obcansky zakonik. zaruka je 24 mesicu od data prodeje + pripadne navic doba co stravil v servise.
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)

gore.m
občas něco napíše
Příspěvky: 70
Registrován: 21 úno 2007 10:06

Příspěvekod gore.m » 06 dub 2010 15:48

Krevety píše:obnov tovarni nastaveni, vyzkousej wifi a uvidis...

tu druhou cast dotazu nechapu, asi by sis mel precist podminky u prodejce / obcansky zakonik. zaruka je 24 mesicu od data prodeje + pripadne navic doba co stravil v servise.


Před tím, než bych ho nesl do servisu tovární nastavení určitě vyzkouším.
Ted tu mám uplně čistý Win 7 a dělá to znovu, předtím na XP taky.

Nejvíc mě zaráží ta dioda, kdyby adapter vypadával ze systému tak to pochopím ale, že nesvítí dioda u WIFI mě znepokojuje.


K té záruce. Jen jsem si nebyl jistý, jestli oprava v záruce na náklad majitele neopravnuje prodejce zamítnout následnou reklamaci HW.

díky

Wasp
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 31 říj 2009 21:20
Bydliště: Praha

Příspěvekod Wasp » 10 dub 2010 15:22

gore.m píše:
Krevety píše:obnov tovarni nastaveni, vyzkousej wifi a uvidis...

tu druhou cast dotazu nechapu, asi by sis mel precist podminky u prodejce / obcansky zakonik. zaruka je 24 mesicu od data prodeje + pripadne navic doba co stravil v servise.


Před tím, než bych ho nesl do servisu tovární nastavení určitě vyzkouším.
Ted tu mám uplně čistý Win 7 a dělá to znovu, předtím na XP taky.

Nejvíc mě zaráží ta dioda, kdyby adapter vypadával ze systému tak to pochopím ale, že nesvítí dioda u WIFI mě znepokojuje.


K té záruce. Jen jsem si nebyl jistý, jestli oprava v záruce na náklad majitele neopravnuje prodejce zamítnout následnou reklamaci HW.

díky


Zdravim,

mam tez jedno Vaio VGN-TZ21XN a wifina dela to same. Nekdo mi rikal, ze se muze jednat o spatny typ ovladace ale zatim se mi to nepodarilo rozchodit. Pripadne kdybyste na neco prisel budu rad za nejake informace co povedou k odstraneni potizi.

Dekuji Honza

gore.m
občas něco napíše
Příspěvky: 70
Registrován: 21 úno 2007 10:06

Příspěvekod gore.m » 10 dub 2010 16:02

Je to divné, ale projel jsem notas spybotem, vubec nic nenašel, ale od té doby to funguje v pohodě. Tak jsem zvědav kdy to zas vypadne.

Zkusil jsi to reklamovat?

Wasp
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 31 říj 2009 21:20
Bydliště: Praha

Příspěvekod Wasp » 10 dub 2010 16:09

nezkousel, bohuzel z druhe ruky kupovany a bez zaruky :(

Wasp
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 31 říj 2009 21:20
Bydliště: Praha

Příspěvekod Wasp » 10 dub 2010 16:12

kazdopadne zkusim project take spybotem a uvidim treba je to nejaka havet co to mrvi :)


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů